"bu hamburgeri o kadar çok sevdim ki, kıçımdan çıkmasın diye kıçımı dikmek istiyorum." -himym

The Vampire Diaries tartışma forumu

yeni konu aç kitap serisi

arkadaşlar ben vampir günlüklerinin kitap serisini almak istiyorum ama bi sorun var kitaptan bir sürü var yani d&r den bakıyorum serisine en son çıkan filmden uyarlanmış bide ilk çıkan kitaplar var sonra araya başka kitaplarda giriyo (seriyle alakalımı anlamadım yanlarında vol1,2... falan yazıyo hangisini alacağımıda şaşırdım )bi bakarsanız çok sevinirim yazıcak başka bir yer bulamadım bu arada bakarsanız d&r den baktım ben şimdiden sağolun :* :)

şahsen tavsiye etmem, kitaplarını beğenmedim ama şöyle başlıyor

Esas Eski Seri:
1-Uyanış&Savaş
2-Öfke&Karanlık Buluşma

Dönüş Serisi
1-Çöken Karanlık
2-Gölge Ruhlar
3-Gece Yarısı

Burdan sonrasında yazar değişiyor. Bilmek istersin belki. L.J. Smith'i kovuyorlar vs. internetten bak baya saçma olay oldu. Artık hayalet yazarlar tarafından yazılıyor burdan sonra.

Avcılar Serisi
1-Fantom
2-Ay Şarkısı
3-Kaderin Yükselişi

Kurtuluş Serisi:
1-Görünmeyen
2-Konuşulmamış
3-Unmasked Bunu çevirmemiş olabilirler daha internette göremedim.

Ben Çöken Karanlıktan sonra okumayı bıraktım şahsen ne çeviri iyi ne de kitap bir şeye benziyordu. Eski seri okunabilir kıvamda.

Bunun yanında Stefan'ın Günlükleri diyie bir şey var sanırım ama o dizinin romanlaştırılmış versiyonu, bunlarla alakası yok yani.

sağol kardeş benim baya kafam karışmıştıbenim almayı düşündüğüm aslında stefan'nın günlükleriydi diziyle bağlantısı olduğu için ama seriler çok karmaşıktı kafam karışmıştı çok sağol valla

İstanbul'da bu kitapları nerden bulabilirm bilen varmı ?

bazı kırtasiyeler sipariş kabul ediyo bir kırtasiyeciye sor

rica ederim.
yerel kitapçıların çoğunda bulursunuz, eskiyi bulmak zor olabilir belki ama pek sanmıyorum. D&R da garanti vardır ama. yada okuoku, kitapyurdu vs gibi siteler var eve sipariş verebilirsin.

konuya abone kullanıcılar 3

Yukarı Çık