"bu şey nasıl uçurulur biliyor musun?" -doctor who

The Vampire Diaries tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Vampire Diaries > sizce dizi nasıl bittecek

yeni konu aç sizce dizi nasıl bittecek

dizinin nasıl biteceği hakkında yorumları alabilir miyim diziyi inanlmaz merak ediyorum:)

Bonnie vampir olacak, Bonenzo dünyayı gezer belki :) Elena gelecek Damon duygularını açacak Delena olacak. Asıl Stefan için endişeliyim neyse bir şekilde Cade'i etkisiz hale getirip kurtulurlar, belki Cade onları serbest bırakır. Time Jump gibi bir şeyler de yapabilirler. Klaroline olmasını isterim belki de olur ama Stefan normale dönerse Steroline olur. İkisi de olmazsa çocuklarının yanına döner. Dönmezse de Seline&Alaric olabilir (?). Matt de mutlu mutlu yaşar belki başka bir yere gider yeni bir hayat kurar. Jeremy'i de görsek fena olmaz.

ben oralara gelmedim ama iler ki bölümler heycanlıymış bana dizi hakkında bol bol spoiler ata bilirsin bir ara ilk zamanlar yayınlanma tarihi lie aynı anda izliyordum sonra bir şeyler oldu bıraktım şimdi yenide başladım

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

zoikse katılmıyorum delena olmayacak bence stefana gelince stefanın insanlığını getirebilcek tek kişi suan elenadır stelena olabilir neden derseniz nina dobrevin ayrılma nedeni ıan somerhalderdir ben böyle düşünüyorum

son 6 bölüm bu demekki 11. de cade damon mücadelesi olacak 12. de stefan yavaştan düzelmeye başlayacak 13. de stefan duygularını açacak (tabi bu bölüme gelene kadar bir sürü kişi ölücek bence) 14. de stefan damon bonnie ve diğer yaşayanlar cade le savaşacak 15. cade bonnie ve bikaç kişi daha ölür belki stefan ve caroline da ölebilir 16. elena uyanır delena olur. SON

herkes fedakarlık yapıp ölecek gibi hissediyorum örneğin bonnie enzoyu kurtarırken ölebilir stefan caroline ı damon elena yı ya da stefan damon u kurtarırken de ölebilir ki sonuncu olacak gibime geliyor cade damonu öldürecekken stefan ölebilir bence :(

Ben size söyle söyleyeyim TO Geciş yapanlar yaşayacak digerleride ölecek mutlu son ile bitecegini dusunmuyorum bana kalırsa cok buyuk fedakarlık yapılıp mystic falls kurtaılacak stefan felan caroline ı kurtara bilir bonnie hayatta kalabilir elenanın geri gelmemesi adına bonnie ile enzo uzak giderler.caroline'da New orleans'e gider diye dusunuyorum cade ziyaret olarak belirtti bu bölüm ama bu ziyaret ne kadar surecek bilgim yok belki felaket cade olabilir belki bir baskası belli olmaz :==)

YorumcuBrothers Stelena da olabilir ama bence küçük bir ihtimal. Çoğu hayran Delena shipliyor, zaten Damon da Elena'yı bekliyor. Umarım oyuncuların kişisel hayatları finali etkilemez. Ama Stelena olsa da güzel olur. Stefan'a düzgün bir son yapsınlar

herkes ölecek insalık vampirleri,kuradamları ve cadıları yok edecek ve dünya yeniden düzene girecek mutluluğa ulaşacak...
YAŞASIN İNSANLIK

yorumlar super diziye ilk basladigimda diziyle ayni anda gidiyordum 4 sezonda ara verdim simdi 1 sezondan basladim 2 sezondayim

klaroline olsun da ne olursa olsun

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık