"sende sessiz kalma yeteneği var. bu da seni paha biçilemez bir arkadaş kılıyor." -sherlock

The Vampire Diaries tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Vampire Diaries > The Vampire Diaries’e İkinci Bir Uzantı Gelebilir

yeni konu aç The Vampire Diaries’e İkinci Bir Uzantı Gelebilir

Yazı, The Vampire Diaires finalini (8×16 bölümünü) izlemeyen için ispiyon içerir!!!
Henüz final yapan The Vampire Diaries’in uzantısı The Originals’ın 4. sezonu önümüzdeki cuma başlıyor. Yapımcı Julie Plec, The Originals’la beraber veya onu da uğurladıktan sonra seriye yeni bir uzantı (spin off) dizi kazandırmayı planlıyormuş. The Vampire Diaries’in finalinde kendi gibi doğaüstü çocuklara özel olarak bir okul açan ve Klaus dışında müşteri bulamayan Caroline’ın hikayesini ele alan bir dizi olacakmış. Klaus-Caroline ikilisini bir arada görecekmişiz. Caroline’ın The Originals’a -en azından önümüzdeki sezon içinde- gelmesi söz konusu değilmiş. Yani bu hikaye The Originals’ta değil, ancak olası yeni uzantıda olabilirmiş.
Henüz her şey tasarı aşamasındaymış ama kanalın patronu Pedowitz’le de görüşen Plec, bir tatil yaptıktan sonra yazmaya koyulacakmış. The Originals’ın kaderi mayıs ayında belli olacakmış ve kanalın patronu Pedowitz, onun da devam etmesini umuyormuş.
Kaynak

https://22dakika.org/the-vampire-diariese-ikinci-bir-uzanti-gelebilir/
http://www.hollywoodreporter.com/live-feed/vampire-diaries-could-get-a-second-spinoff-985076

Sanmıyorum be kardeşim olsada zaten Caroline hariç herkes ölmüş olacak tutacağını sanmıyorum hem caroline tek başına sevilesi bir karakter olarak görmüyorum yanındakiler sayesinde var olan bir karakter ilk sezonları düşün TO Gelmesi caroline karakteri için daha hayırlı olur gibi dusunuyorum.

bu haberi bende bir çok yerde gördum herkes bunu konuşuyor ama hala dogrulugundan emin olamadım.

Ayrı bir uzantı olarak değil de The Originals içinde görmek daha iyi olabilirdi. Hem The Originals daha uzun ömürlü bir dizi olur.

gelmez

Ya ne uzantı dizisi zaten TO TVD'nin yan dizisiydi fırlatın Caroline'ı oraya siz uğraşmayın bizde rahat edelim fdfdsfd

TO TVD bu hangi dizi oluyo merak ettim

Şimdi mantıken elena falan insan hayatı yaşadıktan sonra öldüler yani en az 50 yıl ama caroline okulu daha yeni açtı o zaman onların ölmemiş olmaları ve gözükmeleri gerek ama diğer oyuncular gelmezler bence o yüzden olmaz yani

gelse nolur stefan öldü be

Ben Klaus'a böyle bir okullarının olduğunu Hope için iyi olabileceğini söyleyemeye Alaric gelecekmiş gibi şeylerde duydum.

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

To 'nun 4.sezon 7 bölümünde mystic falls yazıyo yani haftaya caroline görebiliriz bence To ya gider başka bi dizi falan çıkmaz

konuya abone kullanıcılar 13

Yukarı Çık