"+sevgili tanrım, bütün bunların parasını biz ödedik, hiçbir şey için teşekkürler!" -homer simpson

The Vampire Diaries tartışma forumu

yeni konu aç TO ve TWD

to ve twd gibi vampir dizi önerebilir misiniz?
hatta filmde olur karanlıklar ülkesi ,vampirle görüşme vs vs...
mümkünse çok eski bir yapım olmasın 2000 sonrası yapımlar olursa sevinirim ama kaliteli bir yapımsa izlerim.
şimdiden çok teşekkürler.
:)

true blood izle güzel tavsiye ederim

@hgok yanlız yaşının kac oldugunu bılmıyorum ama bence eger kuçuksen ızlememelisin 18+ bi dizi.

tavsiyen için teşekkürler o diziyi biraz izledim ama sarmadı.
bu arada yaş 21 rahat rahat önerebilirsin :)

başka ne tarz istiyorsun ?

ben hiç eski vampir filmlerinden izlemedim ama vampir filmi onlar gibi olmalı.konu vampirse yenilerden iyi bir film çıkacağını düşünmüyorum çünkü hepsi vampirleri iyi gösteriyorlar,hepsi ortalama üstü tipler ve mutlaka onlara aşık olan kızlar var,vampirlerinde de onu seviyorum ama ben kötüyüm şimdi ne olacak düşünceleri var.vampir dediğin yakışıklı olabilir tamam ama asıl özelliği karizmatik ve baştan çıkarıcı biri olması olmalı.insanları manipüle etmeli.öyle insan öldürdüm canavarım ben diye ağlayıp zırlamamalı.ağlayıp zırlayan hiçkimse karizmatik değildir zaten.. vampir canavardır,kan emer,insanlardan beslenir.öldüreceksin tabi... ya korkunç olmalı ya da absürt birşey olmalı.

buffy the vampire slayer'ı dizi olarak öneririm ama,komiktir.o da 97 yapımı.eskiler iyidir yani.bak angel'ın imdbdeki konusuna ne diyor the vampire angel,cursed with a soul...herif insan ruhuna sahip olmakla lanetlenmiş.

@hooponopono vampir dışında fantastik olsun kurt adam zombide olabilir.

@alexandra udinov aynen sana katılıyorum izlediğim yapımlarda vampirlerin insan kanı içtim yok öldürdüm tarzı pişmanlık duymaları depresyona girmeleri banada saçma geliyor ve her yapıma insan vampir aşkı koymalarıda baydı ama şuanki piyasa öyle işlediğinden çok takmamaya çalışıyorum yakında bu klişelerin kalkacağını düşünüyorum çünkü senin benim gibi düşünen insan sayısı artıyor.
eski yapımlar bu yönden güzel oluyor ama aralarından belli bir kısmı günümüzde izlenebilirliğini koruyor bence.
film dizi olarak eski yapımları izlemişiliğim vardır o yönden sıkıntı değil 2000 lerin öncesinden birçok yapım izledim.
dediğin yapımlara göz atacağım tavsiyen için teşekkürler.

konuya abone kullanıcılar 3

Yukarı Çık