"ancak IQ’nuz benden daha yüksekse ne düşündüğünüzle ilgilenirim." -fringe

The Vampire Diaries tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Vampire Diaries > ygs kasıyorum ama başlayıp araya sıkıştırabilir miyim sizce

yeni konu aç ygs kasıyorum ama başlayıp araya sıkıştırabilir miyim sizce

seneye tekrar ygs ye gircem onun için çalışıyorum ama başlamayı çok istiyorum baya bölümü var sizce hem çalışıp hem izleyebilirmiyim

evet hem çalışıp hem'de izleyebilirsin bölümlerin çok olduğuna bakma sevdinmi su gibi akıp gidiyor zaman bölümlerin sonunda "Aa ne çabuk bitti ya" diyeceksin Ee benim'de 1 buçuk ay sonra falan bütünleme sınavım var ama hiç araya sıkışmıyorum hem dizi izleyip hemde çalışabiliyorum (tabi sonra'dan beyin pert oluyor benim ki yani :D) ben yapabiliyorsam emin ol sende yapabilirsin sana keyifli izlemeler ve iyi çalışmalar diliyorum ^^

Ben de ygs/lys dönemini bu sene atlatmış biri olarak fikrimi söyleyeyim o zaman. Bence bu sene bi diziye başlamak istiyorsan bile bu olmasın şahsen 2 gündür izliyorum başından kalkamadım bi bölüm daha bi bölüm daha diye diye izliyorum bakalım sezon da çok. Yine de sana da tabi bağlı biraz yani ben irademe güveniyorum bir iki izler kalkar çalışırım diyorsan izle ama benim gibi takıldın mı iyi takılıyosan açmabile hiç bu sene dersine bak :D İyi çalışmalar kolay gelsin :D

BAĞIMLISI OLDUM HATTA DÜZ GEÇTİM BU SENE BURADAKI OLAYLARI ÇÖZERKEN :D ŞUANDA YGS BAŞLADI MARTTA YGS SINAVINA GİRECEĞİM ŞUAN HASRETİMDEN ESKİ BÖLÜMLERİNİ DAMON İLE ELENANIN BİRLİKTE OLDUGU BÖLÜMLERİ İZLEYECEDĞİM MAKSAT HASRET GİDERMEK TAVSİYEM BAŞLA ÇÜNKÜ GÖRÜP GÖREBİLECEĞİN MÜKEMMEL DİZİLERDEN BİRİ

Ben sana tek şey söyleyeceğim lys çalış :D

konuya abone kullanıcılar 4

Yukarı Çık