"hakikat, yalanlarda başlar..." -house m.d.

True Blood tartışma forumu

Tüm Forumlar > True Blood > True Blood neden fazla izlenmiyor. HBO nun müthiş dizilerinden biri

yeni konu aç True Blood neden fazla izlenmiyor. HBO nun müthiş dizilerinden biri

Vampir ve insanların bir arada yaşamasını ele alan dizi sezon başına ortalama 10 bölüm çekilmiş.Keşke daha uzun olsaydı , bilim kurgu tarzında bir dizi.

Bazı insanlara göre fazla cinsel ve şiddet içerikli olabilir. bilemedim.

Diziyi bitirdim , bunun tadında bi dizi arıyorrum.Vampir vb. şeylerin olduğu.Tavsiye edeceğin var mı ?

The Vampire Diaries var bir de ama onu izlemedim ben çok fazla istersen onu da deneyebilirsin eğer böyle şeyleri seviyorsan başka da yok şuanlık kafamda..

vampir dizisi izlemek isteyenler önce The Vampire Diaries'i izlesin ardıdan The Originals'i izlesin. iki dizi bir noktaya kadar birbiri ile bağlantılı çünkü.

fazla izlenmese bu kadar sezon sürmezdi :)

Kimsede banshee dememiş yani. (Yanlış yazmış olabilirim) Dizinin yapımcılarının yaptığı bir dizi ona bak derim

evet banshee harika bir dizi ama vampir severlerin seviceği tarzda değil supernatural var aynı bu tarz fantastik severlerin ilgisini çekebilir. ZNation, Salem the last ship ve kyle XY önerebileceğim fantastik bilimkurgu tarzda sevebileceğiniz diziler arasında

the vampire diaries kesinlikle harika tavsiye ederim

Çoğu efsane dizi fazla izlenmeyen dizilerdir,zaten bir dizi çok popüler olunca boku çıkmıyor mu ?

arkadaşım sen çok geç kalmışsın. ilk çekilen vampir dizisi gibi birşey oldu buffy i filan saymazsan. reyting rekorundaydı. 10 sezon sürdü ( sanırım) daha ne olsun yani. tadında bitirdiler bence. yoksa artık boka saracaktı kalmadı konu :D

konuya abone kullanıcılar 12

Yukarı Çık