"bir kız sadece arkadaş olmak istiyorsa bu, seninle bir şeyler yapmak istediği ama sevgili olmayacağıdır." -that 70's show

True Detective tartışma forumu

Tüm Forumlar > True Detective > 2.sezon 8. Bölüm

yeni konu aç 2.sezon 8. Bölüm

Arkadaşlar son bölüm çok efsaneymiş. Ekşi sözlükte alınan spoilerlar ve yapılan yorumlar cidden kaliteli olduğunu gösteriyor. Hayırlısı bakalım :) Birde altyazı geldikten sonra yazacağım buraya. .)))

ulan ne ara basladı ne ara bitti 10 bölüm sanıyodum ben final olduğunu duyunca üzüldüm .

ekşi sözlükte yorumlar iyiyse kesin kötüdür . keko team ora .D 16 yasındaki proflar kaynıyo .QWEWQ:E

@LeBron :DD Yani değerlendircek olursam final iyidi de epk etkilenmedim ben... Ya da diziyi tam bir konstantre olarak izleyemediğim içindir ?

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Frankin yürüyüş sahnesi çok güzel ve etkileyiciydi velcoro da maili ulaştıramadan gitti oda kötü oldu. Dizi genel olarak karışıktı finalde bile olayları tam olarak kavrayamadım ben tekrar izleyeceğim galiba :)

final mi oldu noldu şimdi

velcoro bi sahnede babasıyla konuşuyodu babası diyodu seni görüyorum kocaman ağaçların arasında küçücüksün seni öldürmeye geliyorlar diye bişeyler söylüyodu ölümüde öyle oldu adamın.. mailde gitmedi.. frank reyiz gururundan öldü..

Mailin gitmemesi daha iyi oldu çünkü çocuk Velcoro reisinmiş ses kaydında sen benim oğlum değilsin diyordu.

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık