"biri nasılsın diye sorduğunda gerçek bir cevap beklemiyor." -the vampire diaries

True Detective tartışma forumu

Tüm Forumlar > True Detective > 2.Sezon beklentileri karşılar mı ?

yeni konu aç 2.Sezon beklentileri karşılar mı ?

Bu soruyu sormakta ki amacım aslında 1.sezonda ki gibi efsane olacak mı Ve Rust gibi efsane gibi harika karakterden bidaha görecek miyiz diye merak etmeden duramadım çok erken söylediğimin farkındayım inşallah diğer sezonu aratmaz diye umut ediyom.

İlk bölüm karakteri tanıtma bölümü olduğu için ilgimi çeken bi karakter yoktu rust gibi daha ilk sahnede gönlümü alan biri yoktu bee

2. sezon da efsane olacak bak izle gör sen :)

D.

1.sezon seviyesine çıkması bana göre düşük ihtimal...

1. Sezon kadar iyi olacağını düşünmüyorum ama sonuçta 2. Sezon da gayet iyi olacaktır diye umut ediyorum. Ve tabii ki 2. Sezonun 1. Sezon kadar iyi olamayacağının en önemli sebeplerinden 1. Sezon da Rust gibi muhteşem bir karakter olması

2. Sezonda efsane olacak bir karakter göremedim şu ana kadar.
O kadın çok erkeksi
Trafik polisi çok klişe bir karakter olmuş
Colin Farrel de şerefsiz bir karakter gitti çocuğunu döven çocuğun babasını dövdü

beni bu diziye bağlayan tek etken rust'ın o sigara içişi karizmasıydı 2.sezonda bunu göremedim bi karakter olacak rust gibi diziye kendini çekecek ama yok tamam saçma bişey gibi gözüker bilir ama yemin ederim ben bu diziye ilk başladıgımda Rust'ın sorgu sırasında sigara içişi sigara söndürmesi karizmasıyla herşeyiyle hayran kalıp 3 gün de bitirmiştim sıkıldıgım bölümler oluyordu ama pat hemen tekrar dizi kendini çekiyordu.Söylemek istediğim 2.sezon inşallah umut ediyoruz ilk sezon gibi olmasada olması için uğraşmaları.

Bir adamın sigara içişini görmek için izliyorsan diziyi izlemene gerek yok sıkar seni git kahvehanede sigara içen dayıları izle.2.bölümü izlediyseniz eğer bomba gibi olacağı kesin

abiler ablalar karşılar. ilk bölüm bana da biraz sıkıntılı gibi geldi ama colin amcamızı sevicez onda da biraz behsat ç havası var. bence ileride adama hasta olucaz.

Her dizinin altına su ergen konularını açmaktan vazgeç.

ergen mi kafan mı iyi ? bunun neresi ergence her bok ergence demekten asıl sen ve senin gibileri vazgeçsin !

Birinci sezonla ikinci sezon aynı kefeye konamaz bence ilk sezon bir melankolinin içinde seyrediyordu izlerken gerilimin varlığı derinden hissediliyordu ilişkiler değil olay üzerine kuruluydu takip gerektirmiyordu sakin nehirdeki kayık gibiydi karanlık iç bunaltıcı ama bu sezonda o gerginliği direkt vurgulamışlar saf haliyle korkular karanlık yan ilişkiler üzerinden verilmiş her bölümünde tansiyon belli bir yükseklikte tutulmuş ama ilk sezondaki boşluklar devam ediyor nefes almamız için tabi o boşlukları da oyuncuların taktire şayan oyunculukları dolduruyor. Ön yargılarınızdan kurtulun ilk sezonu unutun ve gerçek karmaşanın içine girin dikkatinizi yüksek tutmayı unutmayın yoksa çok şey kaçırırsınız.

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık