"sorsan ikimizde maviydik ama birimiz deniz, birimiz gökyüzü. anlatabildim mi?" -dexter

True Detective tartışma forumu

Tüm Forumlar > True Detective > Teşekkürler Rust...Teşekkürler...

yeni konu aç Teşekkürler Rust...Teşekkürler...

Diziye cuma başladım ve diziyi cumartesi bitirdim.Sadece 1.sezonu izledim.2.sezonda introyu görür görmez kapattım zaten.Herneyse Burdan bu diziyi yapanlara teşekkür ediyorum.8 bölümüde dolu dolu geçti.Gerçekten bir başyapıt.Oyunculuklar muazzam.Gerçekçiliğin dibine vurmuşlar.Hayatımda izleyipte zevk aldığım nadir dizilerden.Bu zevki yaşattığın için teşşekkür ediyorum sana Rust.

Not:Rust sigarayı bırakmalısın adamım.

Dizinin daha ilk bölümünü bitirmemle birlikte yaklaşık 2-3 haftadır ağzıma koymadığım sigaraya tekrar başladım. Teşekkürler Rust...

Bu site'de tırt çıktı.. Her tarafı ergenler sardı. Dizi izleyip karaktere özenen tipik türk gençliği :)

Rust ikinci sezon yok değil mi? Rustu beklemekten ciğerim soldu.

2. sezonda farklı hikaye ve farklı karakterler var. Tavsiyem; izlemeyin.

Kesinlikle izleyin 2. sezonu 1. sezondan daha iyi. 1-2 bölüm izleyip olmamış demekle dizi izlenmiyor.

bir karaktere özenince ergen mi oluyorsun ne kadar aptalca bir düşünce .Rust'ın duruşu hoşuma gidiyordu gerçek anlamda :D robot gibi acayip bir yürüyüşü duruşu vardı birde elinden düşmeyen sigarası tabiki kısa saçlı halini daha çok seviyordum. tekrar diyorum ergenlik filan değil bu özenme olayı Rust öyle bir sigara içiyor ki hiç içmeyen insan bile şöyle görünsem keşke diyordur ama sigaranın bana zaralarını biliyorum tadını kokusunu hiç bir şeyinide sevmiyorum zaten bu yüzden kullanmıyorum bunun dışında Rust'ın bir sözü sahip olduğu herhangi bir özelliği bunu kendimize katabiliriz insanın kendini geliştirmesi deniyor buna.

bence bunun ergenlikle falan ilgisi yok tabiatım geregi oyle insanlar bana çekici gelmiştir.
orn: tyler durden, jessie pinkman
ve evet özeniyorum yani ne yalan söyliyim.

rust'ı sevdiren en büyük etken matthew abimizin muhteşem oyunculugu olmalı başka bir oyuncu oynasa bu kadar severmiydim bilmiyorum ve her gördüğünüz karakteri sevmeniz ergenlik değil zevktir yorumları beğenmediğiniz zaman hemen ergen diyip karşınızda ki insanı tanımadan yargılamanız çok aptalca geliyo bırakın kim ne isterse onu yapsın

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık