"tonight is the night!" -dexter

Under the Dome tartışma forumu

yeni konu aç 3. Sezon Nasıl?

3' ü sabırsızlıkla bekliyordum ama ilk 2 bölümü (birleşiktiler zaten) hayal kırıklığıydı. O kadar sıkıcıydı ki ilerleterek izledim. Sizce devam etmeli miyim? Daha sonra güzelleşiyor mu?

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

bence devam etmelisin 3. sezon diğerlerine göre çok çok farklı büyük ölçüde gerçeklikten uzaklaşıyor ama anahtar sezonlardan biri kubbenin nasıl nerden geldiğini vb. anlatıyor devam etmelisin bence

3. sezon diğer iki sezondan oldukça farklıydı katılıyorum ilk 2 bölüm gerçekten sıkıcıydı ama sonra konu sarpa sarıyor ve ilginçleşiyor güzelleşecek gibi ama şu ana kadar ilk 2 sezondan aldığım tadı alamadı ne yalan söyleyeyim.

ilk iki sezonla üçüncü sezonu yan yana bile getiremiyorum. ilk sezon gerçekten iyiydi, ikinci de idare eder denebilir ama üçüncü sezon ne oluyor anlamak çok zor. olayları iyice karıştırdılar ve bence bayağı saçmaladıkları bi sezon oldu.

2. sezonda da ben aynı seyi düşünmüştüm ama finalde güzel bağladılar... bence devam edilmeli

bence 3.sezonda saçmalamadılar. İlk iki sezon garip gurup şeyler oluyodu, nedenler bilinmiyodu. 3. sezon her şey yerine oturdu. Dome niye gelmiş nabıyo falan anlıyoruz artık çok şükür

Tam bir pembe dizi oldu

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık