"sürekli alaycı ruh halinin güçlü bir depresyon belirtisi olduğunu biliyor muydun?" -dexter

Under the Dome tartışma forumu

Tüm Forumlar > Under the Dome > Diziyi izleyenler bakabilirmi lütfen ?

yeni konu aç Diziyi izleyenler bakabilirmi lütfen ?

Diziye başlasammı başlamasammı diye düşünürken başlıyayım ya ne olacak diyiverdim.
İzleyenlerin çoğunun belirttiği ''2.sezon cok sıkıcı dızı ilk sezondan sonra izlenmez bi hale geliyor'' düşünce doğrumudur sıkıcılık ve karışıklık arasındaki o çizgi yazdırtıyor bana bunlar fikrinizi almak istiyorum.
Sıkıcı mı?
Karışık mı?

hep bir merak bırakıyor. sıkıcı değil. 3.sezon 6.bölüm den itibaren dizi resmen değişecek.

Kardeşim şöyle diyeyim herkesin görüşü farklıdır adam polisiye sever bu diziyi beğenmez eğer bilim kurgu aksiyon türlerini seviyorsan bu diziyi çok zevkli bulacaksın bazılarının sıkıcı dediği bölümlerde dizinin temeli anlatılıyor ama o bölümlerde aksiyon olmadığından dolayı insanlar sevmiyor halbuki en güzel bölümlerdir o 'sıkıcı' dedikleri.

ne sıkıcı nede karışık
kötü işte bukadar tabi bazı güzel ilgi çekici bölümleri baya oldu ama 1. sezon gibi bölüm ardına bölüm izlediğim bir sezon değildi ama herkesin zevki farklıdır beni veya diğerlerini dinleyerk belki seveceğin bir sezonundan olabilirsin

Yorumlarınız için tesekkurler. Başladım şuan gayet guzel gıdıyor.
@muendiz Merak uyandırdın dogrusu bakalım 3.sezonun 6. bölümünü izleyecek kadar devam edebilecekmiyim.

@mrkaraali bu yorumunu dıkkate aldım çok teşekkürler.

@Ece_Nefsgldi Yorumun ve bilgilendirmen için teşekkürler.

@DiziEfsanesi Bayılırım hemde :)) izliyorum :P

2. sezonun neresının kotu oldugunu daha anlamadım tabıı kı bu benım fıkrım ve görüşüm ama bana göre harikaydı dizinin temelinden bahsedildi çoğu bolum, neler oldugun, eskıden neler yaşandıgını işlemişler falan fistan<

bak bu diziyi izlemelisin eve sıkıcı bölümleri var ama dizi hayal gücünü sınırlıyor süper

Sıkıcı bölümler ilerde neler olacağının ipuçlarıdır. Tavsiyem atlamadan izleyin durgun bölümleri

Açıkçası ben uyanır uyanmaz diziyi bir açıyorum, ertesi gün sabah 5'e kadar bırakamıyorum kesinlikle sıkıcı değil. Tabi bu benim düşüncem herkesin bir zevki vardır. Şahsen ben ilk beş bölümü izledikten sonra hiç bırakamadım bir bölüm bittiği anda diğer bölüme geçtim öyle ki üç sezonu bir haftada bitirdim. Bence kesinlikle izlediğinize pişman olmayacağınız bir dizi.

Bence mükemmel bir dizi bi bölüm çıktıktan sonra diğer bölüme zor sabrediyorum

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık