"sürekli alaycı ruh halinin güçlü bir depresyon belirtisi olduğunu biliyor muydun?" -dexter

Vikings tartışma forumu

Tüm Forumlar > Vikings > Çinli kız hakkında

yeni konu aç Çinli kız hakkında

Dikkat ettiyseniz, çinli kızla ragnardan başka konuşan hatta ona bakış atan birisi yok (Ragnar onu özgür bıraktıktan sonra)... Ragnar da onunla sadece kalablıktan uzak yerlerde görüşüyor.... Bazı sahnelerde ortada görünmezken, hemen sonra onu ragnarın yanında görüyoruz... ragnar kelleyle konuşurken bjornun, ragnar çinliyi boğarken de çocukların bakışında "kafayı mı yedi bu" bakışı vardı....

Acaba; o kız ragnarın hayali arkadaşı olabilir mi?

Hı, özgür bıraktıktan sonra çıkıp gitti mi diyorsun? Bence çok saçma olur, kız Tang Hanedanından falan bahsetti, Ragnar nereden bilsin Çin hanedanının ismini.

olamaz. çünkü aslaug onu çinli kızla konuşurken görmüştü önceki bölümlerde ve ayarlayabilirim falan bir şeyler diyordu onu kaçırmıssın sanırım. ama düşünce güzel :)

@enkebit ragnar onu özgür bıraktıktan sonrasından bahsediyorum zaten...
kadın, ragnarı bağımlı yaptıktan sonra çekip gitmiş veya ragnar onu yanlışlıkla öldürmüş ve sonra da vicdan azabı nedeniyle bu tür sanrılar görüyor olabilir...
veya aslaug ragnardan intikam almak için o kızı öldürtmüş de olabilir.

@fadingship tang kabilesi ismini athelsandan, diğer gezginden veya herhangi bir tüccardan duymuş olabilir.

ragnarın kendisine çok ağır gelen ve kimseyle paylaşamadığı bir sırrı var ve bana göre onu paylaşmak için hayali karekterler oluşturuyor. Vessex'e sefer düzenleyene kadar da bu durum devam edebilir diye düşünüyorum

hee olabilir o zaman. çocukların tepkisi biraz enteresandı zaten çıkar kokusu öyle bir şey varsa bidaki bölümlerde

Valla helal olsun yaratıcı zeka budur :)) olur mu olur

Torbacının mal bitince boğdu attı nehire. Amma beyin fırtınası yapmışsınız yav. Çinli kız kendini öldürttü bildikleriyle tehdit ederek. Harman reis'te boğdu iteledi. Bu kadar basit :)

muhtemelen paris olayından sonra ele alırlarsa savaşın çine doğru gideceğini düşünüyorum çünki o imparaton kızıydı

9. bölüm itibariyle tüm teorim çökmüştür :( ..... iyi seyirler

bunu yazmaya gelmiştim @mzfalcon kendisi yazmış.

Çok güzel düşünmüşsün keşke öyle olsaydı.. Dizinin baş rol oyunxusunun masum bir insanı öldürmesi pek iyi bir şey değil. Ragnelin kötü birine dönüşmesi diziyi seven herkesi etkiler. Senaristler senin dediğin gibi bir şey yapsalardı eğer İyi şaşırtma olurdu. Ama hala ona benzer bir şey olabilir. Sonuçta böcek falan görüyor öldürdüğünü sanmış ta olabilir

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık