"hayatımın çoğunu hissettiklerimi hissetmemeye çalışarak geçirdim." -pretty little liars

Vikings tartışma forumu

Tüm Forumlar > Vikings > Dizinin sonu hakkında tahminler

yeni konu aç Dizinin sonu hakkında tahminler

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Bilindiği üzere yaşanmış bir hikaye olan viking efsanesine göre Ragnar lothbrok kral aelle tarafından yılanlı çukura atılarak öldürülmektedir. sizce sonu böyle mi biter yoksa gerçek hayattan sapıp farklı bir son mu gelir ?

Gerçek hayattan sapacakları birşey yok adamım. Ragnar öldüğünde şu an çok önemsiz gözüken ve her an ölecekmiş gibi bir izlenim bırakan Ragnarın küçük sakat oğlu İVAR Kılıç Kalkan kuşanamasada Zekasıyla Babasının İntikamını almak üzere Bir Sultan Süleyman hissi yaratıp Anasını ağlatacak Avrupanın. Bu arada bir acı gerçek var ki Bu Vikingli dayıların Bizans Hayranlığıda bulunmakta. ki Bizanslar Biz Türklerin hiç Sevemediği bir Topluluktur. Ragnarın bu sezon sonunda öleceğine inanıyorum Ama umarım ölmez. Aksi halde çok izleyici kaybeder dizi. Yoksa aptal Flokiyle Mal Bjornla Ezik Rolloyla dizi Pek sarmaz. Ama öylede böylede Ragnar'ı Elinde Valhalla biletiyle göreceğiz. He bide bu Rollo gibi kardeş Düşman başına. Çünkü bu ibiş Ragnarın kıskandığı için Hristiyan olup Vikinglere karşı Gelecek yeniden. Ayrıca Ragnar Reise yakınından öyle birileri İhanet edecek ki öyle esir düşecek Amcam.

Zaten ''Rollo'' kendi Adıyla kalmayacak kardeşim. Hristiyan olduktan sonra yeni bir isim alıcak. Yaşanan çoğu şey Tarihte de var Odinden tutup Atlhealtsan a kadar. ki dizi devam ederse biraz ileride Athealstan adını tekrar duyacağız.

Yok Bro. Karakterlerin hepsi var malesef. Araya bir kaç tane figüran sıkıştırılmış sadece anlatıma renk katması için. Vikipedia'dan araştırırsan görürsün.

D.

Yayınlayan kanal belli sapma falan olmaz

dizinin sonu belli 600 yıl boyunca yağma yapacaklar İSTANBULA bile gidecekler güney italyaya vs vs vs sonra yıkılcaklar

Dizinin ismi Vikings. 1. Sezon da Viking Çağı'nın başlangıcı ile başladı. Son sezon da muhtemelen Viking Çağı'nın kapanışıyla, yani 1066'daki Norveç Kralı III. Harald Hardrada'nın İngiltere'yi istilasının başarısız olması, savaş meydanında Anglo-Saksonlar tarafından öldürülmesi ve Normanlar'ın İngiliz tahtını kazanması ile biter.

ben yeni bitirdim de ne zaman cikacak 4.sezon kesin bi bilgi var mi

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık