"+nasıl bir şey bu aşk? -biraz kafa sikici dürüst olmak gerekirse." -skins

Vikings tartışma forumu

Tüm Forumlar > Vikings > eğer ragnar erken ölse izlemeye devam mı ?

yeni konu aç eğer ragnar erken ölse izlemeye devam mı ?

bunu spoiler olarak algılamayın ama gerçek bi hikayeden oluştugu için ragnar eninde sonunda ölecek bunu herkes biliyo ama eğer çok erken öldürseler kalan diğer bölümleri izlemeyi düşünür müsünüz ?

Diziyi sürükleyen başlı başına karakter ragnar zaten. Diğerleri yardımcı oyuncu gibi. RaGNAR ölürse erkenden yerini dolduracak en azından onu aratmayacak sağlam bir karakterin girmesi lazım diziye...

valla ben izlemeyi düşünmüyorum ragnardan sonra.
ama muhteşem yüzyılda da buna benzer bir olay yaşandı. pargalı öldükten sonra bırakırım dedim. bırakamadım çünkü şehzade mustafa vardı. onu da öldürdüler bende anca bırakabildim. yani demem o ki bjorn için izleyebiliriz belki intikam gibi mevzu dönecektir kesinlikle. bjorn çok izlenecek bir karakter değil ama ragnar öldükten sonra çekimler kaliteleşirse ve aksiyon artarsa devam edilebilir.
şimdi düşününce çok kararsızmışım valla bilmiyorum :)

ebr

Dizinin kapağında Ragnar'ın fotoğrafının olması, diziyi sürükleyen kişinin Ragnar olduğunun göstergesidir. Lakin ben yine de izlemeye devam ederim. Björn'ün Viking ordusunu nasıl ilerlettiğini veya Rollo'nun Fransızlarla olan macerasını öğrenmek isterim.

Ragnarın oglu devamedecek başta ragnar giti diye biti olmaz ragnarın öglü çok fena işler yapcak

bu adamlar işi biliyor... ragnarı nasıl parlattıysalar, onun varisini diziyi sürükleyecek bir yıldıza dönüştürebilirler

ya gençler bence ragnar ölürse kalitede bi düşüş olmıycak ragnarın veletleri lagertha filan götürür diziyi bide şu iki kardeş var biri kralmı ne onlarda fena izlenir rahat olun

sizin dediğiniz türk dizilerinde oluyo esas oğlan ölünce dizi bitiyo zaten herkes izler bence

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık