"özür dilenmesini pek umursamıyorum." -house m.d.

Vikings tartışma forumu

Tüm Forumlar > Vikings > Ivar Haklı mı ?

yeni konu aç Ivar Haklı mı ?

Arkadaşlar Sonuçta İvar da kardeşini öldürdü,Ama umrunda değil 8. bölümde bunu gördük.Lagerta ise annesini öldürdü diye ona düşman burada bir çelişki var.Kaardeşini öldürdü diye kendine de düşman olması gerekiyor.İntikam falan filan hikaye bence tek amacı Kategatın Kralı olmak bence sizce ? Bhörn ise yeni topraklardan bir şey elde edemeyince pek hayalkırıklığına düşmedi.Babasının haklı olduğuna inandı galiba ,Civil War ya onları bitirecek ya da Hristiyanlarla savaş devam edecek.Belki farklı bir şey de olur çünkü dizinin nereye gideceği belli olmuyor 5 bilinmeyenli denklem gibi..

Dostum dizi gerçek tarihten uzaklaştı ama dizide olacaklar kestirilebiliyor. Alfred yaklaşık 20 yıl falan hüküm sürüyor ve o sürede vikinglere karşı direnişi çok yerde konu ediliyor. Hristiyanlık - Viking savaşları devam edecek. Ha iç savaşı dersen Ivar çok zeki. Bizim kanser kitlemiz dizileri sadece iyi olanın - favori karakterlerinin gözüyle bakıyorlar. Savaş olacaktır, Ivar kazanacaktır ama en çok fayda sağlayan da Bishop olacaktır. Bishop da Ivar kadar zeki birisi.

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Yeni bölüm fragmanında rollo geliyor ve ivar lagertha yı kurban ediyor ve başında taç var ivar zeki,hırslı bir karakter bu kadarla kalıcağını hiç zannetmiyor fırtına öncesi sessiz bunlar çok entrikalar dönücek diğer konuya gelirsek ivar kardeşini öldürdü kendisinin de suçluluk hissetmesi gerekiyordu ama gayet normal beyefendi kendi kardeşine bile böyleyse dizide hiç bir karaktere merhamet edeceğini sanmıyorum.

konuya abone kullanıcılar 2

Yukarı Çık