"bir kızın yanında uyumak değil yanında uyanmak güzel bir şeydir." -supernatural

Vikings tartışma forumu

Tüm Forumlar > Vikings > Ivar'ın geleceği

yeni konu aç Ivar'ın geleceği

Sonraki bölümlerde Ivar'ın ayakları düzelecek mi bilgisi olan varmı ?

Bildiğim kadarıyla ayakları düzelmeyecek ama bu durum Ivar'ı savaşmaktan alıkoymayacak. Tabi belki dizi bir sürpriz yapar ve Tanrılardan birisi mesela Odin, Ivar'a güç verir ya da onu iyileştirir. Ama dizi tarihe bağlı kalmayı tercih ederse, Ivar'ın 6. hisleri güç kazanıp onu yönlendirir, taktik geliştirme stratejisi güçlenir ve de üst kısmı insan üstü güce kavuşur.

Diziyi çok yakından takip eden bir arkadaşım var ve yürüyeceğini söylüyor bilmiyorum ne kadar doğru ben şahsen sabırsızlıkla bekliyorum yürüyeceği zamanı.

tarihte ivar en vahşi vikinglerden ayakları düzelmese bile onu savaşmaktan alı koymacak

Amk sürüngeni Lagertha ya dokunma

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Ivar çok fazla savaşa girmiyecek o her zaman savaşları zekasıyla kazanacak. Örneğin Ragnar'ın oğulları Aelle'i öldüremiyecekler. Ancak Ivar antlaşma yapacak ve Kendisiyle bir daha asla savaşmayacağına yemin eden Ivar, Ælla'dan sadece bir öküz derisi büyüklüğünde toprak ister. Efsaneye göre aldığı deriyi çok ince şeritler halinde keserek York kentinde büyük bir kalenin etrafını dolaşacak ve burayı sahiplenecektir. Daha sonra Ælla'ya karşı yeniden evrilen savaşta kardeşlerine lojistik destek sağlar.

yaratık amk oglu

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık