"sürekli alaycı ruh halinin güçlü bir depresyon belirtisi olduğunu biliyor muydun?" -dexter

Vikings tartışma forumu

Tüm Forumlar > Vikings > Kanal D'de Vikings reklamı

yeni konu aç Kanal D'de Vikings reklamı

Reklamı kanal d de görünce bi yandan kıskandım diziyi. Daha çok insan bilecek, bize özel kalmayacak diye. Bi yandan da sevindim dizinin izleyenlerinin çoğalacağına. Karmaşık duygular içerisindeyim ....

Hayırrrrrr gerçekten mi?

O kadar kanlı ve açık seçik sahnelerı buzlamadan,sansurlemeden nasıl verecekler acaba?Sanıyorlar kı bazı tv yapımcıları burası Amerıka,İngiltere veye Kanada..
Yüksekten uçuyorlar..Ancak geri teper bak...

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

O değilde TR dublaj yapıp dizinin orjinalliğini öldürmeseler bari. Ayrıca Kanal D değil Tv2 de yayınlanacak.

O değilde TR dublaj yapıp dizinin orjinalliğini öldürmeseler bari. Ayrıca Kanal D değil Tv2 de yayınlanacak.

Kanal d degil tv 2de yayinlanacak

vikings de açık sahne yok kardeş sen dizileri karıştırdın sanırım? omuzdan aşağısınız gösterdiği sahne varsa banada izlet?

@berkaycaglar Nasıl açık sahne yok ?

@berkaycaglar Açıktan kastın bukadar dar mı ?

@berkaycaglar Ki , türkiyede böyle dizileri sansürleyerek verirler , rtük mallığı yüzünden bir bok yapabildikleri yok . Çok saçma sapan kurallar var .

hatırlıyorum sırf bir bölümde neredeyse 3-4 farklı ilişki vardı, bir ahs değil ama bizim ülkede malum işte.

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık