"mükemmel bir adam değildi ama benimdi." -friends

Young Justice tartışma forumu

yeni konu aç Wally West KF

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

2. sezon finalinde K.F ölüyor ki DC'nin kimi öldürsek diye düşünüp K.F'i öldürdüğünü düşünüyorum. Flash'ın yerine geçip en hızlı Flash olması gerekirken gerçekten çok saçma bir ölüm oldu. Dizi iptal olduğu için döner miydi dönmez miydi diye kendimi yiyorum. Teen Titans çizgiromanını okuyan kankalarım varsa bi cevaplasın

Pardon Yj çizgiromanını :D

Wally o olayda ölmüyor. Speed force'da kayboluyor. Barryden hızlı bi şekilde dönüyor bi süre sonra

Young justice cizgiromani ile bu dizi ayni degilki. Bir kere evrenleri farkli. HA, sonradan bunun da cizgi romani cikti ancak, ikinci sezondan sonrasi konu alinmiyor. Okumak isteyen varsa ingilizca olarak söyle bir link verelim mediafire.com/?6zdyv9l166ma1

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

ben hikayeyi anlatıom simdi Waly ölmedi maksimum hızını geçdi ve en sonunda speed force ye hapsoldu 25 yıl sonra geri döndü ve bary den hızlı olarak Waly yokken ımpulse kf kid flash oldu o 25 yıl da Bary öldü The flash öldü (R.I.P) Waly The flash oldu Waly Speed force de 8 saat kaldı dünyada ise o 25 yıl.

Devamı... Ve Waly bi ara T he flash a çarpan yıldırım olmuştur! . Waly bu hızı speed force de hapsoldugunda speed force ile bag kuruyor ve speed force le yapamayacagı sey yokdur . Waly gibiler hızını nasıl kazandı ? cvp = Parçacık hızlandırıcıda deprem oldu parçacıklar dagıldı iyi tarafı seçenler S.T.A.R labs. dan ve egitiliyor Kötüler hapse sokuldu . Biri Hariç onun adını bende bilmiyom revelse - flash diyeceksiniz ama hyr . Revelse - flash o kötülügü seçen yakalanamayandan yardım aldı flash ın hızını Dr.Wels Herrisson Wels aldı o yakalanamayana verdi flash dan hızlıydı artık ve o yakan-landıgında herrisson flash ın hızını yarıya böldü speed forca gitti ordaki parçacıkları yedi ve çok hızlandı. parçacık hızlandırıcının parçacıkları speed force den geliyor

Devamı... Not: bu bilgiler gerçekdir bunları wikipedi ve diger sitelerden inceleyerek baya önce hazırlamıştım.

evet wally speedforceda kayboldu 25 yıl sonra döndü ve barry ölmüştü ama barry speedforcela zamanda geri gidip barrye çarpan yıldırım oluyor

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık