"tüm cüceler, babalarının gözünde birer piçtir." -game of thrones

Zoo tartışma forumu

Tüm Forumlar > Zoo > Dizinin ilk bölümünü nasıl buldunuz ?

yeni konu aç Dizinin ilk bölümünü nasıl buldunuz ?

Aslında yorumlara da yazdım ama çok güzel bir yazım yanlışı yapmışım.Bana göre ilk bölüme göre gayet iyi bir başlangıç yaptılar,olayları anlatırken sıkılmayalım diye araya aksiyonda katarak bize neyin ne olduğunu anlatmayı başarmışlar.İlk bölüm yorumlarını okurken birinin yazdığı yorum üzerine o saniyeleri açıp izlediğimde adamın şapkasının bir sahnede olmadığı 2 saniye sonra gelen sahnede olduğunu görmem dışında bölümde bir kusur göremedim.

Ben şahsen çok beğendim. Eşsiz bir konuyu işliyor dizi. Çevirisi de kaliteli. Yaz da gelmişken bu dizi kaçmaz diyorum.

dizi bana göre güzel bi başlangıç yaptı. konusuda ilgi çekici inşallah devam eder diyorum. ayrıca şu ağaca çıkan aslanlarıda hayvanların değiştiğine vurgu için yapmışlar arkadaşlar hata demiyelim.

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Canımı sıkan tek şey uyumsuz gözbebeği olayı. Fikir mantıklı aslında ve hayvanlar cidden bu şekilde ayırt edilebilir ama gözbebeğinin siyahının akmış gibi durması hoş değil açıkçası. İlk bahsedildiğinde biri büyük biri küçük gözbebeklerinden bahsediliyor diye düşündüm, ama tabii bu büyük bir kusur değil-kusur bile sayılmaz.

Değişim kedigillerle başlıyor ama trailerinde köpekler vb hayvanları görebiliyoruz, acaba onlar da kendi aralarında ittifak yapacak mı, bu da ilginç bir soru.

Gerçekten senaryosu orjinal, bol aksiyonlu, umut vaadeden bu dizi umarım uzun sezonlar devam eder. Açıkçası araştırmadım ama umarım ingiliz dizileri gibi sezonda 3-5 bölüm falan yayınlanmaz- gerçi öyle bir havası yok. Bu farklı bakış açısıyla kısa sürede kitleleri ele geçireceğine inanıyorum *-*

Bence de oldukça başarılı bir dizi olacak. Bunca hayvanı modelleyip, CGI (Computer Generated imagery) tekniği yaratıp ile birde emek verip hayvanların karakteristik özelliklerini inceleyip canlandıracaksın. Oldukça pahalı bir yapım olacağı da kesin gözüküyor.
Senarist kesinlikle konu kaynağı sıkıntısı çekmeyecek. Arkasında abd nin en başarılı yazarı ve kitabı ZOO var ve bu projede ortak bir çalışma içerisindeler.
http://www.hollywoodreporter.com/live-feed/james-patterson-says-cbs-zoo-796644
ve şahsi bir iddam ise, ZOO ile ABD dizi sektörüne yeni ve oldukça başarılı bir düzine GERÇEK sanatçı daha kazandırılacak.

@Siegrain; Bilinenin aksine Aslanlar afrikaya özgü bir ağaçta yaşamayı oldukça severler. Belli ki yırtıcı bir avcı olan aslan, avını gözlemlemekten de zevk alıyor.
http://tr.depositphotos.com/11346857/stock-photo-lion-sitting-in-tree.html

güzel başlangıç yaptı konusu değişik birde billy burke oynuyor daha ne isteyelim:D

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık