"para herşeyi yapar diyen adam, para için herşeyi yapan adamdır." -prison break

Zoo tartışma forumu

Tüm Forumlar > Zoo > Tardigratlar

yeni konu aç Tardigratlar

Dizi gerçekten çekimler olsun konu olsun çok zor bir proje sunmaya çalışıyor ki o hayvanlarla uğraşmak zıvanadan çıkartıyordur insanı. Hatta komik ve ironik bulduğum bir alıntı; "...they’re still wild animals that don’t necessarily behave the way you’re expecting them to. Sometimes they even fall asleep in the middle of scenes, and everyone has to wait for them to wake up."

Konu bu olunca da doğal olarak insanın aklına gıcık gıcık sorular geliyor. Benim kafama da şimdilik takılan en büyük şey, bazilyon çeşit deniz yaratığı, eklem bacaklılar, börtü böceklerin vs. nasıl bir açıklaması olacağı konusu. Keza sezon 1 trailerında ayılar, filler, kuşlar, gergedanlar falan işleniyor. Hayır her şeyi geçtim tardigratlar ipi eline almaya çalışsa ne olacak? Adamlar ölümsüz.

Şaka bir yana bahsettiğim mahlukatlardan herhangi birisine değinilmesinin çok büyük hatalara yol açacağına, "baskın" olma meselesini mantıklı bir şekilde sınırlamaları gerektiğine inanmadan edemiyorum.

Umarım bir yerde patlayıp zaman kaybı olmasını önlemeyi başarırlar. Gerçi bunu da iptal eder kodamanlar ya neyse.

Tardigratları falan işin içine katarak çok abartmışsın :)
Yeryüzündeki baskın ırk elbetteki insandır. dizideki hayvanları organize hareketini Baskınlığa aday göstermek yerine daha doğru bir cümle olan İSYAN veya Başkaldırı olarak kullanılırsa sanırım düşüncedeki hatalar düzeltilebilir.
Dünyadaki ve evrendeki canlılar ne kadar akıllanırlarsa akıllansınlar, İnsanoğlununda onlardan her zaman bir adım olacağı tartışma götürmez elbetteki.
Tahminimce; dizide hayvanlar WD misali bir iki hapishane basacaklar. bir iki şehirde terör estirecekler. sağa sola biraz action yapacaklar. Bilindik WD anafikirleri...

Konunun başlığını "Tardigratlar" olarak açtığınız için belirtmek isterim ki, tardigradlar mutasyona uğramazlar.

konuya abone kullanıcılar 2

Yukarı Çık