"hayatımın çoğunu hissettiklerimi hissetmemeye çalışarak geçirdim." -pretty little liars

13 Reasons Why tartışma forumu

yeni konu aç 1/2 hangi sezon

dizi hakkında birçk yorum yapıldı bazıları 2.sezon çok güzeldi derken bazıları ilk sezonda kalmalıydı 2.sezon tam bir hüsran vb. yorumlr yapıldı
sizin tercihiniz hangisi 1 veya 2 . sezon?

1. ve 2. sezonun tarzı biraz birbirinden farklı. Senaryo ilerliyor ama 2.sezona başladığında sanki başka bir dizi izlemiş gibi oluyorsun. Bunun nedeni 2.sezondaki konsept değişimi ve 1.sezonun sonundan yaklaşık 5 ay süre geçmesi. Ayrıca herkesin suratı, tarzı ve kişilikleri değiştiği için insanlar bir anda alışamamış olabilir. Ben 2. sezonun kötü olduğunu düşünmüyorum. Bu 2 sezon arasında seçimde yapamıyorum çünkü başta dediğim gibi dizi konsepti değişik.

2

1 daha güzeldi ama 2 de olmalıydı yani olması iyi oldu

sizin kafanız mı iyi 2. sezon 1. sezona tek tokat vurur daha da vurmaz bayıltır manyak mısınız ya. 2. sezon fişekti fişek.

2

2

2.sezon diyen ağır maldır amk

1. sezonu izlediğinizden eminsiniz değil mi asdfghjklş

2. sezonda eklenen yeni sahneler 1. sezonun senaryosuna uymamış bence. Mesela Hannah,Zach'le ilgili kaydettiği kasette sadece iltifatlarını kutudan almasından bahsetmişti. Bütün bir yaz beraber takılmışlar,yüzünü güldürmüş,film izlemiş,eğlenmiş ama sonra Bryce'a karşı korumak yerıne Hannah dan vazgeçmiş. Hannah için iltifatlarını çalması mı yoksa tüm yaz takıldığı birinin onu bırakması mı daha yıkıcı? Kasette bundan hiç bahsetmedi çünkü senaryoya sonradan eklenmiş olabilir.
Yine de 2. sezon kötü değil çünkü olaylarıı kasetlerdeki kişilerden dinliyoruz. Pişman olduklarını gördük. Ayrıca Jess,Alex ve Justin'in psikolojisini de çok iyi anlatmışlar. Yaşadıkları gözlerinden okunuyor resmen.

bence dizi gayet güzel gidiyorum umarım daha fazla sezon gelir

Yukarı Çık