"insanlar kötü bir şey yoksa hiçbir zaman "konuşmamız lazım" demezler." -friends

13 Reasons Why tartışma forumu

Tüm Forumlar > 13 Reasons Why > Dizi Önerileri Yaparmısınız Lütfenn

yeni konu aç Dizi Önerileri Yaparmısınız Lütfenn

Şu sıralar izleyebiliceğim güzel bir dizi arayışındayım yardım edermisiniz?

Şu aralar en iyisi Fear The Walking Dead sanırım

The 100

narcos,shameless,orange is the new black,the 100

yapar misiniz*

This İs Us , Wayward Pines , New Girl , My Mad Fat Diary , No Tomorrow , Pretty Litttle Liars , True Blood ve 11.22.63

American Horror Story, Jane the Virgin,The 100,Orange Is The New Black,Mom,Chewing Gum

prison break izlemelisin kesinlikle.Efsane bir dizi yalnız bu sitede dizi yok. olmamasına çok şaşırdım

kesinlikle how ı met your mother çok güzel komik keyfili akıcı ama uzun biraz yani aklında bulunsun kesinlikle izle derim ,onun haricinde skam izliyorum ben şuan apayrı bir diizi apayrı bir atmofer farklı dil farklı konu karakter vs kısaca müthiş, fear the walking dead güzel ama çok izleyince sıkıyor . Lost izliyorum şuan üçüncü sezondayım ve bence efsane losta karşı çok önyargılarım vardı ,eskidir falan diye ama aksine görüntü kalitesi falan mükemmel ayrıca ben de yeni the last man on earth dizisine başladım dört bölüm izledim farklı bir konu komik güzel izlenilebilir , shameless zaten söylememe bile gerek olmadığını düşünüyorum ve ayrıca sherlock diyorum çok bilindik ama olsun :)

kimse yazmamış.. ORPHAN BLACK izleyelim izlettirelim

Orhan Black, Doctor Who, Sherlock, Once Upon a Time, Blindspot, Supernatural, Hannibal, Stalker, Outlander, Poldark

konuya abone kullanıcılar 12

Yukarı Çık