"üzgünüm ama gayet mantıklı konuşuyorum. sadece siz anlayamıyorsunuz." -doctor who

13 Reasons Why tartışma forumu

Tüm Forumlar > 13 Reasons Why > DİZİNİN İPTAL OLMA DURUMU VAR. ŞAKA DEĞİL!!!!!!!!!

yeni konu aç DİZİNİN İPTAL OLMA DURUMU VAR. ŞAKA DEĞİL!!!!!!!!!

Belki duymuşsunuzdur ama Peru da 23 yaşındaki Franco M. ardından ses kasetleri bırakarak intihar etti. 13 reason why' dan ilham aldığını düşünülüyor. Ardından ailesi diziyi şikayet etti ve dizi incelenerek soruşturma altına alındı. haber %100 doğrudur isterseniz araştırabilirsiniz
~~~~~~~~
Tam doğru olmasada dizinin 2. sezonun olamayacağı ve dizinin iptal edilebileceği konuşuluyor dizinin kaldırıp iptal olma durumu var!!!

:O

Hayır o durum artık yok kesin olarak 2. sezon geliyor.

2.sezon onayı aldıktan sonra bu olay oldu ve dizi soruşturma altına alındı ama umarım senin dediğin olur

aynen ben de soruşturma devam ediyor diye duydum ama 2.sezon çekilmezse çok yarım kalmış hissederim umarım çekilir

Ne kadar saçma o malın intiharı yüzünden dizi kaldırılırsa söverim.Bir ara Türkiye'de bi tane velet Pokemon izleyip pikaçuyum diye camdan atlamıştı ve yasaklanmıştı Türkiye'de pokemon.İnşallah bu diziye bişey olmaz.

bencede saçmalıktan ibaret ona bakılırsa bu dizinin kitabı var ve illa dizi olunca mı olay oldu
Ayrıca şöyle birşey de var ki ona bakılırsa shammeless da yasaklansın snuçta o dizide alkol uyuşturucu kullanmata teşvik edip özendiriyor?
-------
bnm burada anlatmak istediğim shammeless'ı kötülemek değil aksine 13 reason why intihara değil ; Bazı insanların neden intihar etme dereceye kadar gelen olayları anlatmakta yani insanlara nasıl davranmalıyız yada insanları farketmeden nasıl olay veya hallerde bulunduğunu anlatan bir dizi
bu shammeless için de geçerli. shammeless insanların uyuşturucu alkol vb kullanırsak nolur ve alkol sigara vb.kullanan insanların hal ve hareketlerini göründe de siz de yapmayın demek için ama bazıları varki bardağın hep boş tarafına bakıyorlar..

shameless ve 13RW'yi karsilastirman bile ayri ironi.Diziyi ovucem diye kendinizi batiriyosunuz. @keremreyiz sayesinde de diziyi izleyen,izlettiren ve "yararli" bulan seyirci kitlesini goruyoruz.Hanna icin salya sumuk aglayan bebeler "gercekten olmus" insanlara sovuyor,nerenizle izliyosaniz artik..

AMK perulusu

ailesi de diziye ne bok atıyor ki diziyi izleyip aaa güzel fikir hadi bende yapayım diyorsa diziye ne

2 diziyi karşılaştırırken sana mı soracağım pardon? herkes istediği gibi karşılaştırır istediği şeyi yazar. Hannah nın yaşadıkları öyle kolay birşey olsaydı neyse derdimde kız resmen tacize uğradı senin için kolay gelebiliyorsa eğer senin kendi vicdanına bırakıyorum.

konuya abone kullanıcılar 17

Yukarı Çık