"ben hariç herkes salak." -homer simpson

13 Reasons Why tartışma forumu

Tüm Forumlar > 13 Reasons Why > Tyler Alex'i öldürdü mü?

yeni konu aç Tyler Alex'i öldürdü mü?

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Tyler Alex'i öldürdü, Alex intihar etmedi tarzı bir şey duymuştum. Son sahnelerde Tyler silahların olduğu valiz tarzı bir şeyi karıştırıyordu ve yine son sahnelerde asılı fotoğraflardan Alex'inkini çıkarttı. 2. sezon da olacakmış bence bu konudan devam ettirebilirler. Yani Tyler kendince hepsini öldürüp intikam alabilir diye düşünüyorum ben. Biraz saçma olabilir ama düşününce mantıklı bence. Yorumu size bırakıyorum.

2. Sezon onayı alsa iyi olur aslında izlenir, Çok soru işaretli bitti dizi Jason 'ın çantasına silah koyması , Tyler'in silah kutusu , cezai işlemler ne olcak , sanki dizi mecvuri finale gitmiş gibi.

2.Sezon çekimlerine başlandığını iddaa edenler bile var ama Alex kendisini vurdu Tyler'in bir alakası yok üstelik drumu kritik denildi henüz ölüp ölmediği kesin değil.

Alex büyük ihtimalle ölür,Hannah'dan yeni kasetler filanda gelir Alex o yüzden kendini öldürmüş olabilir aklıma böyle bir şey geliyor benim

2 el şahinim var satılık ilgilenen dm.

Bence Alex intihar etti. Hatta odasını toplamıştı babası da aferin evlat tarzı bir şey söylemişti, Hannah da öyle yapmıştı ve ona göndermeydi sanki.

ben de alex'in intihar ettiğini düşünüyorum. son bölümlerde ''ne olacaksa olsun, cezamızı çekelim'' türünden şeyler söylüyordu, kavgaya karışmıştı tuhaf davranıyordu. ve evet arkadaş söylemiş hannah gibi odasını topladı ayrıca babasının mesleğini düşünürsek silaha ulaşması da çok kolay. Gerçi silahı tylerdan aldığını düşünüyorum birazdan açıklayacağım alakasını.ve bildiğim kadarıyla kurşunun giriş açısından intihar ya da cinayet olduğunu polisler anlayabiliyor, cinayet olduğunu sanmıyorum. Tyler'ın silah ve fotoğraf olayı da şüphe uyandırıyor evet ama Tyler bir stalker bunu unutmayalım, en iyi gözlemci o. Hannah'nın intiharını görememiş olsa da belki Hannah olayından sonra daha iyi bir gözlemci olmuştur ve Alexin intihar planını anlamıştır.Fotoğrafı indirme sahnesi bu yüzden olabilir.Silahı alexe veren de o olabilir.

Justin de silah almıştı evden ayrılırken ve Alexi kıskanıyordu Justin vurmuş olabilir (ama Alex Justini evinde barındırdı) Alexin babasında da silah vardı ve kurallara bağlı bir kişiydi belki babası Alexin adının Hannahın davasına karışmasını gurur kırıcı bulup vurmuş olabilir . Aynı şekilde Tyler de vurmuş olabilir ama Tylerı şu toplantı yaptıkları bölümde aralarına alan Alexti işler karışık yani

Bence Alex intiar etti. Ve ikinci kaset dalgası çıkabilir.Belki kaset yada fotoğraflar Tyler dan gelir çünkü elimde her şeyin fotoğrafı var dedi yeminli duruşmada.Onun yüzünden sırayla hepsi intihar edebilir çünkü fotoğrafını indirdi son sahnede.

Bence alex intihar etti çünkü yapımcı "intiharın çözüm yolu olmadığını vurgulayacağız" demiş ikinci sezon için.Tyler da diğer çocuklara karşı yanında silah taşıyor olabilir korunmak amaçlı.Bu sezon Alexin kasetlerini dinleyeceğiz gibi hissediyorum.

daha çok jessicanın üzerine yoğunlaşılacakmış 2.sezonda

konuya abone kullanıcılar 12

Yukarı Çık