"+sevgili tanrım, bütün bunların parasını biz ödedik, hiçbir şey için teşekkürler!" -homer simpson

2 Broke Girls tartışma forumu

Tüm Forumlar > 2 Broke Girls > Kat Dennings'e Olan Aşkım

yeni konu aç Kat Dennings'e Olan Aşkım

SONUNA KADAR OKUYUN KAT DENNİNGS'E OLAN AŞKIM
First of All I f.ck our exam system for university ı dont study for you and ı watch you every time.(Her şeyden önce böyle üniversite sınav sistemini ...iyim,senin için ders çalışmıyorum,sürekli seni izliyorum)

Love Ferman* to Kat(Kat'e Aşk Fermanı)*:Ferman is Message in Turkish Language

Kat ,there are reasons for love me(Kat,Bunlar beni sevmen için nedenler)

->I love you Kat when ı saw you first ı understood you are thief because you stolen my heart forever(Seni seviyorum kat seni ilk gördüğümde hırsız olduğunu anlamıştın çünkü sonsuza kadar kalbimi çaldın)

->Kat,I am fuckir(in turkish poor) but my love is like ocean and it is immortal love.(Kat,Ben fakirim ama benim aşkım okyanus gibi ve o ölümsüz bir aşk)

->Turkish boys are love their women and do everything for their love like me.(Türk erkekleri kadınlarını sever ve aşkları için her şeyi yapar, tıpkı benim gibi)

->Turkish man are polite and very handsome like me .(Türk erkekleri kibar ve çok yakışıklıdır tıpkı benim gibi)

->Turkish man are muslim and They have a iman and have tolerance about other religions like me.(Türk erkekleri müslümandır,imanlıdır ve diğer dinlere karşı hoşgörülüdürler, tıpkı benim gibi)

->Real Turkish man are nationalist but not racist like me.(Gerçek Türk erkekleri milliyetçidir ama ırkçı değildirler tıpkı benim gibi)

I wrote this paragraph because Turkish girls dont know our value,They go out with punk boys(Bu paragrafı yazdım çünkü Türk kızları bizim değerimizi bilmiyorlar,gidip serserilerle çıkıyorlar)

I thought you are thoughtfull person and good person,you can fix this problem I BELİEVE YOU KAT I LOVE YOU AND I AM WİTH YOU İN MY DREAMS I WİLL ALWAYS LOVE YOU KAT!....(Ben düşündüm ki sen düşünceli bir insansın ve iyi bir insansın,bu sorunu sen çözebilirsin,SANA İNANIYORUM KAT SENİ SEVİYORUM VE RÜYALARIMDA HER ZAMAN SENİNLE OLACAĞIM)

Inshallah(With God Permission) we will meet somewhere and you dont have any boyfriend and ı marry with you...AMEN(İnşallah biz bir yerlerde buluşuruz da senin erkek arkadaşın olmaz ve seninle evlenirim.AMİN)

Ne saykomanyak bir konuşmadır bu dgjkmdıgk Yazı ayrı saykodeli yorumlar ayrı saykomanyak gıgjdmgjdgm Kat'in de işi gücü yok Türk bir dizi sitesine gelicek oradan bunu görücek

:ASDASFADASDASFADASDASFAD

nostalji yaşamış gibi oldum be ilber hocam bunları okuyunca

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık