"ölüm hepimizin kapısını çalacak. bir daha kafamı bozarsan, senin kapını erken çalar." -spartacus

Agents of S.H.I.E.L.D. tartışma forumu

yeni konu aç Yeni bölümler.

3 sezonu 1 haftada bitirdim. mallık ettim yeni bölüm ne zaman gelicek ? ve ne kadar sürer bu dizi tahmini olan varmı.

Dizi 9 Mart'a kadar Kış arasına girdi. Keşke yavaş izleseydin :)

oha 9 mart mı :(

lan nasıl dayanıcaz :((

9 mart mı ben bu diziye başlayalı daha birkaç gün oldu bitiririm ben bu diziyi bu hafta ama bitirirsem 9 marta kadar da sabredemem, kaldım böyle, ağır ağır izlemeyide sevmiyorum bir oturuşta en az 10 bölüm.

agent carterı 1 yıl bekledim bunu da bekelrim

Ciwil War a göndermeler yapılacak. Winter Soldier'da da böyle olmuştu. Kış sezonunun uzun olmasının nedeni bence bu

wardı ele geçiren inhumanın özelliği sadece bir vücudu ele geçirmek mi başka bişeylerde var mı?

bence 9 marttaki bölümde diziye başka bir ajan gelecek ve o seçilmiş kişi falan olacak o ajanda ilk inhumanı halledecek daha sonrada ekipte kalacak.

ne zaman yeni bölümler gelicek diye açtım konuyu baktım 9 mart yazmışsınız bugun de 9 Mart hadii bakalımm inşallahh

dün yeni bölüm yayınlandı hatta ingilizce alt yazı kaynağıda var fakat saatlerdir hiçbir sitede çeviri bulamadım

konuya abone kullanıcılar 11

Yukarı Çık