"çünkü ben seninle bir gün bile konuşmayınca o gün hiç iyi geçmiyor." -how i met your mother

Arrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > Arrow > 3x9 Bölümü hakkında bilirkişiler açıklama yapsın -.-

yeni konu aç 3x9 Bölümü hakkında bilirkişiler açıklama yapsın -.-

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Ben bir şey anlamadım yorumlara baktım " Lazarus pit " diye bir şey gördüm , biriside yazmış bu birlik reisi 600 yaşında falan diye wtf ? Bide batmanla ilgili bağdaştırmalar falan varmış . Birisi özet geçsin , daha önce hiç Lazarus pit diye bir şey duymadım bide batmanla ilgili ne var dizide , kahretsin çok cahilim . Kısaca anlatırsanız çok hoş olur

R'as al Ghul, Bruce Wayne'in akıl hocası ve en büyük düşmanlarından biridir. Lazarus Pit olayı mantıken akıllara gelen tek çözüm yolu. Hayat suyu olarak adlandırabiliriz. Fakat, beyine ciddi etkileri olan bir yol bu. Ölüleri dirilten bir kaynak. R'as al Ghul 600 yaşını geçmiş biri bu suyu kaynak olarak kullandığını biliyoruz. Gerisini izleyip görelim :)

ezio kardeş haklısın ama bir hatan var ras ölümsüz olmuyor sadece çok uzun yaşıyor yani çok fazla lazarus piti kullandığı için artık rasa etki etmemeye başlıyor buda ölüm yıllarının gelmesine sebep oluyor

konuya abone kullanıcılar 10

Yukarı Çık