"şeytan ayrıntıda gizlidir." -hannibal

Arrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > Arrow > arrow başlamak istiyorum beni bilgilendirirmisiniz

yeni konu aç arrow başlamak istiyorum beni bilgilendirirmisiniz

arrow un amacı nedir

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Milyarder bir ailenin oğlu olan Oliver, babası ile çıktığı tekne gezisinde geçirdiği kaza sonucu bir adaya düşüyor. Adada yaşadıklarını onu değiştiriyor ve Arrow karakterine bürünüyor. Dizi sürekli adada geçmiyor ama her bölüm ufak ufak geçmişten kesit verip ada kısımlarını gösteriyorlar. Sürükleyici güzel bir dizi tavsiye ederim

D.

İyilerin dostu, kötülerin düşmanı...Süper kahraman dizisi ne olacak amacı

Burak 1 seneye yakın sana Arrow'u anlatıyom halamı soru soruyosun. :P

soruyom kardeşim nolmuş

Tm. olum bişey mi dedik niye triplere giriyon sen şimdi

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Arrow nam-ı diğer Oliver Queen züppe,zibidi bir genç idi.Bir gün babası ile yat ile geziye çıkacakken sevgilisinni kız kardeşini ayartıp yata bindirir.İbne işte gerçi kızda orospu belliki. Sonra bir kaza olur Sara suya düşer, babası,oliver,bir tane çalışanları bot a binerek kurtulurlar. Bir süre denizde vakit geçirdikten sonra babası yiyeceğin 3 kişiye çok az olduğunu görünce oğlunun yaşaması için kendini ve yanındaki elemanı vurur. Her neyse Oliver o meşhur adayı bulur kısa bir süre bulduktan sonra Yao Fei bunu görünce omuzundan vurur,adadaki askerlerden biri olduğunu düşündüğü için. Olayda burda başlar zaten sonrasını anlatmayayım.Her neyse gelelim Oliver' in amacına babasından bir tane defter kalır defterdeki isimleri araştırır hepsini pis işlerde olduğunu görünce onları haklayarak ve şehrini koruyarak babasının onurunu yaşatmak ister sonra işler karışır tabi... Sen otur izlemeye başla bir şey kaybetmiceksin!

Ya şöyle saçma sapan sorular sormayın. İzleyin ilk birkaç bölümünü beğenmezseniz devam etmezsiniz.

Hiç başlama sonra bırakılmıyor

mc

sorman kabahat direk basla baslarda belki sıkıcı gelebilir ama sonra bırakamıcaksın

kemaler60 amca yaş kaç yaş

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık