"Biz ikimiz ayrı ayrı çok güzel şiirleriz fakat bir araya geldiğimizde bir devrik cümleden ileri gidemiyoruz" - Leyla ile Mecnun

Arrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > Arrow > arrow mu supernatural mı

yeni konu aç arrow mu supernatural mı

yeni diziye başlamak istiyorum hangisini izlemeliyim supernational biraz uzun olunca gözümde büyüyor sanki ??

Arrow !

tabikide shameless .Dd

Arrow'u izle daha sonra Supernatural izle . Supernatural akıcı gidiyo o 10 sezonu hissetmiyceksin bile emin ol

@Mr.Black tamamen katılıyorum. Supernatural bir efsane Arrow daha yeni şahsen yıllardır SPN izleyen biri olarak yorumunu çok doğru buldum burası Arrow formu o yüzden cevap çelişkili. Arrow severler birde SPN izleyin :D İki çok ayrı kulvarlarda yarışıyor bence.

Supernatural uzun olablilir ama çok sürükleyici bir dizi ben yaz boyunca izlemiştim bazı yerlerinde sıkıyor ama sonra toparlıyor Supernatural ı izlemelisin

Supernatural bir efsane. Arrow ise yeni sayılır. Bu ikisini karşılaştırmak saçma olur. Çünkü ikisi bambaşla şeyler. Supernatural fantastik bir dizi ve BENCE kendi dalındaki en iyi dizi. Ama Arrow gerçekçi bir suç dizisi. Bu ikisini karşılaştırmak saçma değil belki ama anlamsız. Supernaturalı Doctor who ile karşılaştırabilirsin. Ama Arrowla olmaz.

bu soruyu sorman hata kardeşim sıkıcı diyenler için her dizide bir kaç sezon sonra sıkıcılık olur ancak supernatural bunu her zaman kapatmıştır kaldı ki 10 sezonluk bir dizi bu arkadaşlar arrow ile kıyaslanamaz bile@@SUPERNATURAL@@

Sence bu forumda ne kadar objektif yanıtlar alabilirsin.

Supernatural uzun olduğu için genellikle kimse başlamak istemiyor ama supernatural oyle bir dizi ki her bölümü büyük heyecanla izliyorsun ve bütün sezonlar bittiğinde büyük bir boşluğa düşüyorsun. İki sene önce yaşadım bunları ama arrow çok sevdiğim halde supernatural kesinlikle çok daha güzel

İkisinide izleyen biri olarak Supernatural diyorum çünkü Spn daha sürükleyici kişiye göre değişebilir ama bence öyle. Ve eğer Spn formundan yazsaydın emin ol ya1 ya 2 tane arrow diye çıkardı . Bence Spnye başla kesinlikle daha iyi olduğunu düşnnüyorum..

Yukarı Çık