"erkekler metro gibi. birini kaçırıyorsun, 5 dakika sonra diğeri geliyor." -how i met your mother

Arrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > Arrow > Dizideki tutarsızlıklar...

yeni konu aç Dizideki tutarsızlıklar...

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Dizi iyice güzelleşti fakat güzelleşmesiyle beraber bazı tutarsızlıklar meydana çıktı..Mesela oliver'in yediği kılıç darbesini yediği bölgeye ve bandajın sarılı olduğu bölgelere bakın...Daha da sonrasında thea'nın yediği kılıç darbesi ölümüne yol açmaması için oliver thea'yı lazarus pit'e sokmaya karar verdi bunu üzerine malcolm dedi ki thea'yı oraya sokucağıma ölsün daha iyi gibi bir cümle kullandı...Thea'yı lazarusa soktular gitti oliver'in üstüne atladı başkada bişey olmadı ee hani thea deliriyordu .. Laurel desen zaten 2 güne dövüşmeyi öğreniyo daha sokaktaki çocuktan dayak yiyordu az kala, ondan sonraki bölümde 2-3 tane birliğin adamlarıyla kapısıyo hayırdır :DD

kesinlikle katılıyorum bazı yerlerde saçmalıklar var evet ama hepsini bi kenara atıyorum laurel ın 3 birlikçiye kafa tutması gerçektende düşündürdü :D

Yazdıklarınız doğru olabilir ama Laurel konusuna katılmıyorum. 2-3 gün değil belli bir süre ilerledi tarih dizide. Ayrıca Laurel'in dövüş dersi aldığı kişilerde boş kişiler değil. Biri Wildcat diğeri Nyssa. Öyle dövüşmesi normal :)

2-3 gün değildi. Belirtildiği üzere Oliver'in Nanda Parbat'a gideli aylar oldu diye bir cümle kuruldu dizide.

bütün oyuncular renkli gözlü olurmu abi bu nedir renkli gözlerin filmimi

birliğin neden ok kullanmadığını bir türlü anlayamıyorum. hayır yani o kargaşada dikkat edin birliğin elemanlarının sırtına asılı oklar da var.

Son bölümü izlemeden okumayın :D Spoiler butonunu açtım zaten de neyse :D Ben katılmıyorum sana. Tamam 1-2 dengesizlik olabilir. Ama Laurel eskiden de az biraz dövüş stili biliyordu 1.sezondan hatırlatırım. Şimdi de aylarca eğitim gördü bi zahmet savaşabilsin. Eğitim aldığı kişilerde wildcat ve Nyssa yani boru değil :D Neyse ben spoiler dediğim yere geçeyim. Konuyla pek ilgisi yokta neyse :D 4.sezon da bence bi felaket üzerine starling'e dönecek oliver ve felicity. Oliver Green Arrow kod adını alacak diye düşünüyorum siz ne düşünüyorsunuz :D

Green Arrow lakabı için şuna bir bak istersen: http://paulamaf2013.tumblr.com/post/117635907316/ninjawithwifi-flash-missing-vanishes-in-crisis

benim kafama takılan tutarsızlık oliver şirketi falan da kaybetti mali kaynağı olmamalı ama adam en son spor arabayla gidiyor peh

D.

Dizi bu sezon dip yaptı zaten hataları say say bitmez

o baştaki adını yazmayı üşendiğim kardeş :D deliriyor ama belki deliriyor

konuya abone kullanıcılar 10

Yukarı Çık