"sen tanrıyla konuşursan dindarsındır. tanrı seninle konuşursa deli." -house m.d.

Arrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > Arrow > Dizinin Boka Sarması...

yeni konu aç Dizinin Boka Sarması...

Dizinin gidişatı hiç iyi değil.Tamamen bozdular.Sebepleri:

-Arrow kimliğini bu kadar erken açıklamaması gerekirdi.
-Felicity gibi gereksiz bir karakterin bu kadar aşırı bir derecede abartılıp ön plana atılmaması gerekirdi.
-Dizide karakter öldürmede sıkıntı yaşıyolar.Ölen ölmüştür..Sürekli geri getiriyorlar karakterleri.
-Aşırı mistik konulara girdiler.
-Aksiyon sahnelerinin kalitesi aşırı derecede düştü.
-Dizinin başrolü çok güzel dayak yemeye başladı milletten
-Bunu da söylemeden edemiyeceğim Dizi ilk 2 sezon kesinlikle sinema izler gibi izliyordum.Her bölüm aşırı kalite içeriyordu.Batman izler gibi izliyordum.Fakat kaliteyi o kadar çok düşürdülerki artık düzeltecek bir şey kalmadı.Yapacak bir şey yok.Bitirsinler bian önce.

Sİz ne düşünüyorsunuz arkadaşlar ?

ayni fikirdeyim ilk 3 sezonununda bi bölümü bitirdikten sonra hep bi sonraki bölümü izleyeyim diyordum ancak 4. sezon çok saçma olmuş konu sapıttı bayaa saçmaladılar

+1

becburiyetten sacmalıyorlar legends of tomorrow u çekebılmek ıcın sera nın yasaması gerekıyor. gıttıkce bokunu cıkarmazlarsa ıyı olur

Ben arrow'un kılıç darbesi yiyip dağdan düştükten sonra o soğukta ölmediğini görünce bıraktım diziyi :)

felicity konusunda bence yanlış düşünüyosun. Arrowun kimliği konusu tartışılabilir. Ama geri kalan konularda sonuna kadar haklısın. Adamların elinde silah var yumruk atıyolar. :D

mıstık olayların ve baska bır dızı kahramanın bu dızıye gırmesı ve olenle olunmemesı cıdden suyunu cıkardı

ilk 2 hele ilk ada yokla bikere ben ada için izliyodum

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

hayker tekrardan adaya döndü ayrıca artık ilginizi çekmiyorsa izlemeyin arkadaşlar bence de ilk 2 sezonun tadını hiçbir sezon veremez ama ne olacağını bilemeyiz

3. sezon 10. bölümden sonrasını izlemedim ki ben 1. sezonunu en fazla 1 hafta içinde bitirmiştim dizi sıkmaya başladı 6 aydır da açıp izlemedim zaten

Katılıyorum, ben 10 bölüm izledim ama artık gitmez.Kahraman olarak Arrow yeterdi.Gereksiz kahramanlarla şişirdiler diziyi.

konuya abone kullanıcılar 12

Yukarı Çık