"insanların ‘ama’ kelimesinden önce söylediklerinin hiçbir önemi yoktur." -game of thrones

Arrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > Arrow > Dizinin Boka Sarması...

yeni konu aç Dizinin Boka Sarması...

Dizinin gidişatı hiç iyi değil.Tamamen bozdular.Sebepleri:

-Arrow kimliğini bu kadar erken açıklamaması gerekirdi.
-Felicity gibi gereksiz bir karakterin bu kadar aşırı bir derecede abartılıp ön plana atılmaması gerekirdi.
-Dizide karakter öldürmede sıkıntı yaşıyolar.Ölen ölmüştür..Sürekli geri getiriyorlar karakterleri.
-Aşırı mistik konulara girdiler.
-Aksiyon sahnelerinin kalitesi aşırı derecede düştü.
-Dizinin başrolü çok güzel dayak yemeye başladı milletten
-Bunu da söylemeden edemiyeceğim Dizi ilk 2 sezon kesinlikle sinema izler gibi izliyordum.Her bölüm aşırı kalite içeriyordu.Batman izler gibi izliyordum.Fakat kaliteyi o kadar çok düşürdülerki artık düzeltecek bir şey kalmadı.Yapacak bir şey yok.Bitirsinler bian önce.

Sİz ne düşünüyorsunuz arkadaşlar ?

oliver ın ada maceraları falan ilk 2 sezon tad veriyordu işte nasıl kimliğini falan gizliycek derken iyiydi sonra saçmaladı adam kılıç yedi göğsüne dağdan düştü üstü çıplaktı ve karlar arasındaydı hiçbirşey olmamış gibi yaşamaya devam etti ne biliyim tamam sara olayı legend of tomorrow için ama o dağ olayı saçma sonra bide laurelin 2 günlük dövüş eğitimiyle ollienin dövemediği adamları dövmesi ha bide aksiyon filminden çok olicity geçiyor orasına çok siir oluyorum

aynen ben de katılıyorum iyice saçmaladılar inşallah flash de öyle olmaz

konuya abone kullanıcılar 12

Yukarı Çık