"insanlar kötü bir şey yoksa hiçbir zaman "konuşmamız lazım" demezler." -friends

Arrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > Arrow > Dizinin gereksiz karakteri : Felicty

yeni konu aç Dizinin gereksiz karakteri : Felicty

Felicty gereğinden fazla abartılmış bir karakter.Gereksiz demiyorum ama boku çıktı artık.Kimse Felcitynin duygusal boşalmalarını izlemek istemiyor kardeşim.The Flash dizisi aldı başını gidiyor.(Son bölümden sonra bundan yüzde yüz emin oldum.)Arrowun ilk 2 sezondaki başarısını yakalaması gerekiyor.Bu karhtaman dizilerinde illa herşey güllük gülistanlıkmı olacak kardeşim ? Arrowun ilk 2 sezonunda ki karanlık ortamdan eser yok.Diziye giren kahraman çıktı valla.Şu ilk 2 sezondaki başarıyı tekrar yakalamaları lazım açıkcası.Dediklerime hak vermiyorsanız Oliverın vücuda bakın beyler.Adam bile workout yapmıyor eskisi gibi.O sahneler ne güzeldi Batman tarzı.Böyle giderse Flash arrowu geçecek gibi duruyor.Felcity aşırı gereksiz bir karakter.

kesinlikle haklısın felicity i çok abartıyorlar ve bu aralar oliver herkesden dayak yiyor ve şu kendini zorla kahraman yapanlarda çok bunalttı (laurel , ray gibi)

1.Sezon çok iyiydi ama 2.sezon çok aşk dram ağırlıklıydı 1.sezon benim için hala efsanedir oliverin böyle ezik karakterlere ezilmesi çok kolay dövülmeside çok sinir bozucu söylediklerine baya baya katılıyorum dostum felicty-laurel felan çok sıkmaya başladılar hemde baya

Beyler benim anlamadığım felicity neden gereksiz ya.Kız rollerini biraz kötü yapıyor diye mi ? Yoksa bölümü sıkılaştırdığı için mi ? Bnce kız Diziye çok yardımcı oldu

Felicity 1.sezondaki gibi sadece takımın teknolojik şeyleriyle ilgilensin, tüm rolü bu olsun cidden ya cok gereksiz

felicity 1. 2. sezonda iyiydi şimdi içine ettiler şişkoluk,aşırı dar kıyafetler, duygusallık , oliwere anne gibi davranması vs. felicity göre değil baya sıktı böyle mal karakter mi olur oyunculuk yapamıyor artık

avukat lori varya o ayrı bir dert 1. 2. sezonda kardeşi ölmüş depresyonda işine odaklanan avukat gitti yerine ortalıkta mal mal zzıplayan ninja geldi

arrow desen o ayrı dert felicity adamı çok duygusal yapıyor eski hali yok

4. sezon 2 . bölümümden sonra bıraktım ben diziyi dizinin havası kaçtığı için

Hepinizin dediğinin aynısı

Burda herkes haklı ama asıl suç bence bölüm yazarında Felicity ile Arrow olayını,Felicity nin aksiyonlara girmesini vs. işler bölümün yazarının başından çıkıyor Amerikadada bizim düşündüğümüzü düşünen varsa çok iyi olur yoksa bu dizi ilk sıralardan son sıralara izlenme rekorlarını kaybeder.(en azında Türkiye genelinde)

Katılmıyorum Felicity hala dizinin en iş gören karakterlerinden biri. İlk sezonlardan beri Arrow'a en çok yardımı dokunan karakterlerden. Ray Palmer , Mr. Terrific gibi karakterler dahi Felicity aracılığıyla diziye dahil ediliyor. Dizinin tek teknoloji gücü en başından beri Felicity. O sandalyenin artık boş kaldığını diziden bunun tamamen gittiğini düşünün bir de. Ekipteki dengeler fena halde bozulur. Ama fazla duygusal bir karaktere dönüştürdükleri konusuna katılıyorum. Felicity duygusallığıyla değil zekasıyla ön plana çıkmalı. Kaç sezondur mızmızlıklarına katlandığımız karakterler dururken Felicity'e gereksiz demek haksızlık gibi geliyor bana sadece.

Açık açık söylüyorum dizinin geleceği parlak gözükmüyor.Böyle giderse 2-3 sezona biter bu dizi.

Felicity 'nin hatırladığım ,en büyük saçmalıkları cebinden iğne çıkarıp Deathstroke 'u indirmesi , Ra's Al Gul ' a trip atması , A.T.O.M kıyafetini giyip bizim 1.sezonda karizmasını takdir ettiğimiz , karın kaslarını özendiğimiz VİGİLANTE yi kurtarması .CW Amerika nın Samanyolu tv sidir .

konuya abone kullanıcılar 16

Yukarı Çık