"bu şey nasıl uçurulur biliyor musun?" -doctor who

Arrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > Arrow > Dizinin gereksiz karakteri : Felicty

yeni konu aç Dizinin gereksiz karakteri : Felicty

Felicty gereğinden fazla abartılmış bir karakter.Gereksiz demiyorum ama boku çıktı artık.Kimse Felcitynin duygusal boşalmalarını izlemek istemiyor kardeşim.The Flash dizisi aldı başını gidiyor.(Son bölümden sonra bundan yüzde yüz emin oldum.)Arrowun ilk 2 sezondaki başarısını yakalaması gerekiyor.Bu karhtaman dizilerinde illa herşey güllük gülistanlıkmı olacak kardeşim ? Arrowun ilk 2 sezonunda ki karanlık ortamdan eser yok.Diziye giren kahraman çıktı valla.Şu ilk 2 sezondaki başarıyı tekrar yakalamaları lazım açıkcası.Dediklerime hak vermiyorsanız Oliverın vücuda bakın beyler.Adam bile workout yapmıyor eskisi gibi.O sahneler ne güzeldi Batman tarzı.Böyle giderse Flash arrowu geçecek gibi duruyor.Felcity aşırı gereksiz bir karakter.

Yazdıklarınıza katılamadım ben.Felıcıty olmasa suçluların yerını kım tespıt edıp,arrow ve kankaları da tepesıne bınecekti allasen?yapmayın,etmeyın taşlamayın bu guzel kadını.Bence dizinin belkemıgını olusturuyor,Olmasaydı arrow olmazdı:)
Çünkü bilişim den anlayan bi tek o var.Arrow ve kankaları tek tek yola düşüp sokak sokak suçlu mu arayacağıdıııı allasen? acnkankjasjkasnja

felicity gitmişken lourel ide alsın yanına iyice boka sardı. oliverıda düzeltsinler lan herkesten dayak yiyo. bu sezona en iyi baslayan bence diggle

Bence 2-3 sezondan önce bitmeli zaten. Yani düşündüğümüzde 5 yıllık flashback hikayesi var. Arrow için en mantıklısı 5 sezon. Bundan fazlası daha da bozar diziyi.

Ekranda güzel hatun görmek için izliyor bence millet artık ilk sezonda ki o karanlık , gergin hava nerde araya serpiştirilen felicity ve tommy espirileri iyiydi Süperkahramanların en büyük özelliği yalnız çalışmalarıdır en fazla 1 dostu felan olur kimse gerçek kimliğini bilmez şunu da net söyleyim Felicity'nin teknolojik tarafı iyi hernekadar ütopik olsada benimde hoşuma gidiyor ama dizinini merkezine oturması onu bitirdi herkesin gözünde hemen hemen her olayı hem fiziksel hem zihinsel olarak o çözüyor ve ilk başlardaki o masum ve acemi kız yok , Hem Barry hem ray hem oliver arada diğerlerine de giydiriyor felan masabaşında kalmalıydı çok abarttılar bide oliver şehirle geçmişi var , diggle ında va , felicity nin nesi var bu maceradan maceraya atlıyor

amerikanın sayfalarına bakıyorum herkes aksiyon dizisi degil sanki aşk dizisi izliyor havalarında ve felicity ve oliver aşkını bayılarak izliyo ben felicity çok severdim böyle yorumlar görmek üzüyo ama çok fazla anne gibi davranmaya basladı ben hep platonik böyle bi tebessüm felan öyle beğeniiyodum suan kılıbık oldu olıver be azcık döşü kıllansın kjafhakjhfskjdg

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

@fraksiyon kardeşim senin övüp bitiremediğim, bence gereksiz olan o karakter diziyi falan taşımıyo. Tek yaptığı iş ilk sezonki atmosferin mahvetmek. Ayrıca o karakter dizi için oluşturulmuş bir karakter. Yani çizgi romanda olduysa dizide de onsuz olur.

felicity geberrrrrrrrrrr

Bence Felicity bu kadar ön planda olmamalıydı. Birde ölenlerin dirilmesi de çok saçma oldu olacak Tommy'de gelsin bir o eksikti. Dizinin cidden ilk 2 sezonu harikaydı ama gittikçe aynı havayı yakalayamıyorlar. 4. sezonun en güzel yanı Dark gibi bir düşmanları olması, Curtis(Mr Terrific) girmesi, birde bir bölümlükte olsa Constantine in olması.

Felicity ilk sezonlarda aşırı zeki ,havalı ve yerinde bir karakterdi gözümde ama şuan gereksiz duygusal mızmız ve iyimser aptal sarışın moduna girdi hala inanamıyorum aynı kız mı bu diye. Lance ailesinin Allah toptan belasını versin zaten jfhgjnfhnjgjhn-normalde Lancelerden Sarayı severdim ama Saranın da geri gelip gitmelerinin boku çıktı.- Diggleın da mal mal tripleri beni bitiriyor.Ray konusuna gelince o zırhı kendi giyeceğine üretime geçirseydi çok çok güzel olurdu lan düşünsenize bi tarikat grubu olacak ve eğitmenleri speedy yan dizi bile çıkardı olum genç savaşçılar olarak djgfnhjfdhn HER NEYSE BU SEZON OUT

konuya abone kullanıcılar 16

Yukarı Çık