"sen plan yaparken tanrı yukardan güler." -supernatural

Arrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > Arrow > Dizinin Sizleri rahatsız eden tarafları ??

yeni konu aç Dizinin Sizleri rahatsız eden tarafları ??

Öncelikle ergen dizi fanları gibi "Bu dizi böyle,beğenmiyorsan izlemek zorunda değilsin" gibi şeyler yazmayın.Dizi şu anda hala beğenilerim arasında fakat Burda bu konuyu açmam sadece rahatsız olmaya başladığım bazı konulardaki düşüncelerimin yersiz olup olmadığını öğrenmek için.

Dizi çok güzel başladı fakat gün geçtikçe çoğu kişiden duyduğum gibi dövüş sahneleri oldukça kalitesizleşti.Felicity zevkli bir karakter fakat çok fazla göz önünde bulundurulmaya başladı.Hatta yan karakterlerin hikayeleri her geçen gün daha çok konu ediliyor.Örn:Felicity geçmişi,Diggle ve kardeşi.Tamam belliki bağlantılı birşeyler olucak ama bence arrowun geçmişini izlemek,ve izlerken diğerleriyle bağlantılı olması daha iyi olurdu.Gerçekçiliğe gelince,bu bir çizgi romandan çıkan bir dizi.Tabiki bazı doğaüstü şeyler olabilir.Ama bu kadar izleyiciye sahip olan bir dizi bu kadar belirgin mantık hataları da yapmamalı.Gün geçtikçe can sıkmaya başladı.Dizinin kalitesi izleyici kitlesine göre bence düşüyor.Yani Dark bu sezon var fakat bana hala deatstoreke yi aratıyor dizi.Yani felicitye zarar vermesi falan değilde,açıkcası o karakteri annesi gibi öldürmüş olsa daha iyiydi.Bu sefer çizgiromana ters düşerdi.Tabi ölen geri gelmeye başladı o ayrı mesele... Sizde fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim :)

Edit:Daha önce buna benzer konu başlıklarının açıldığının bende farkındayım :)

Ve unuttuğum bir ayrıntı onca kişiyi öldürüp geri getireceğine arsenali geri getir onun yerine laureli al arkadaş .. O bağrırken açtığı ağız yerine arsenalla arrowun beraber dövüştüğünü görmek isterim :|

4 sezonda 725.485 kez silah ateş edildi. Sadece 27 kurşun herhangi birine isabet etti. Ateş edenler de ya mafya elemanları ya azılı katil ya ordu mensubu. Ben bile bundan daha iyi istatistik çıkarırım. Daha rahatsız edici ne olsun ki

Kesinlikle haklısın bence =)

heriflerden hiç bi mermi isabet etmeden bizimkilerin bi okta isbet ettirmeleri çok saçma sizin de dediğiniz gibi beni en çok rahatsız eden ölenin geri gelmesi

Özellikle Ollie'nin ve diğer yan karakterlerin bir şey olunca direk bunların hepsi benim suçum demesi -.-

laurelin iki boks kursuna gidip league of assasin üyelerini indirmesi

@asyasy hepsinde en az bir defa olmuştur.Ama genellikle oliver

@jesus bu ve bunun gibi daha bir çok mantık hatası.. Etsin etsinde bir anda neymissin be abi içinde mi tutuyodu adam dövmek nedir :/

@jesus Laurel Nyssa Aal Ghul'dan haftalarca ders aldı :) Ayrıca boks hocası da Wildcat'ti. Çizgi romanlara bakmıyorsunuz, sonra şöyle yorumlarla başımıza expert kesiliyorsunuz :)

Ayrıca "Canary Cry" Black Canary'nin signature hareketi niteliğindedir. Flash'tan koşmamasını ve Green Arrow'dan ok atmamasını, Felicity'den sistemlere sızmayı bırakmasını istemekle aynı şeydir, lütfen...

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık