"+sevgili tanrım, bütün bunların parasını biz ödedik, hiçbir şey için teşekkürler!" -homer simpson

Arrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > Arrow > Dizinin Sizleri rahatsız eden tarafları ??

yeni konu aç Dizinin Sizleri rahatsız eden tarafları ??

Öncelikle ergen dizi fanları gibi "Bu dizi böyle,beğenmiyorsan izlemek zorunda değilsin" gibi şeyler yazmayın.Dizi şu anda hala beğenilerim arasında fakat Burda bu konuyu açmam sadece rahatsız olmaya başladığım bazı konulardaki düşüncelerimin yersiz olup olmadığını öğrenmek için.

Dizi çok güzel başladı fakat gün geçtikçe çoğu kişiden duyduğum gibi dövüş sahneleri oldukça kalitesizleşti.Felicity zevkli bir karakter fakat çok fazla göz önünde bulundurulmaya başladı.Hatta yan karakterlerin hikayeleri her geçen gün daha çok konu ediliyor.Örn:Felicity geçmişi,Diggle ve kardeşi.Tamam belliki bağlantılı birşeyler olucak ama bence arrowun geçmişini izlemek,ve izlerken diğerleriyle bağlantılı olması daha iyi olurdu.Gerçekçiliğe gelince,bu bir çizgi romandan çıkan bir dizi.Tabiki bazı doğaüstü şeyler olabilir.Ama bu kadar izleyiciye sahip olan bir dizi bu kadar belirgin mantık hataları da yapmamalı.Gün geçtikçe can sıkmaya başladı.Dizinin kalitesi izleyici kitlesine göre bence düşüyor.Yani Dark bu sezon var fakat bana hala deatstoreke yi aratıyor dizi.Yani felicitye zarar vermesi falan değilde,açıkcası o karakteri annesi gibi öldürmüş olsa daha iyiydi.Bu sefer çizgiromana ters düşerdi.Tabi ölen geri gelmeye başladı o ayrı mesele... Sizde fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim :)

Edit:Daha önce buna benzer konu başlıklarının açıldığının bende farkındayım :)

bi kere açtığın konu çok iyi ve yerinde olmuş bende dövüş sahneleriyle ilgili konu açmıştım bi çok kişi benimle aynı düşünüyodu diğer söyledikleriniz dışında bana göre dövüş sahneleri inanılmaz kötü ve yapmacık bi dans grubu var ve o dans grubu birbirlerine vurmadan yere düşüyo gibi :D diggle hala o kaskı neden taktığını çözemedim oliver 1.sezonda ki gibi güclü karakterini 2.sezonda içine sıçmaları o sezon bırakacaktım flash'le birleşince izlemek zorunda kaldım emin olun en kötü sezon 2.sezondur söylendiği gibi silahlı çatışmalar çok saçma söylemek istediğim şeyleri söylemişsiniz bu kadarlık yeterli :D

gene imkansız aq herifler yıllarca eğitilip talim yaptırılıyor

üstelik indirebilir ama 2 yumrukta indirmek nedir

@Leeshuss nanda parbattaki league assasin üyeleri yıllarca eğitiliyorlar laurel 2 hafta eğitim alsa ne yazar afafafsfasf

Arrow'un dizinin ön planda tutulması gerekirken yanında çok adam olup onu daha az görmemize ve sahnelerinin kısalmasına sebep oluyor.Bide yeni kıyafetine alışamadım!!

bir de oliverin herkesle mutlaka ilişkisinin olması.Götürmediği bir dedektif kaldı herhalde asdkjakajfej

Yinede laurel bence kendini sevdiren bir karater değil.

Ve cidde budövdüğü adamlarda boş adam değil yani :/ 2 yumrukta yerde kalıyorlar

kan görmek istiyorum dövüş sahnelerinde kan yok!!
aşırı derecede mistik ve hayal gücü dizinin senaryolarını oluşturur oldu
lora bi anda maskeyi taktı kahraman oldu bikaç haftada? dövüş eğitimi bu kadar kolay mı?
kısacası dizi boka sarıyor bakalım gelecek bölümler neleri çıkaracak karşımıza
ha bir de unutmadan; adam iblislerin başı oluyor, ortada birlik denilen ninjalar yok.sorulunca da birliği dahil edemem filan, biraz aksiyon şart

keşke daredevil dizisindeki gibi dövüş sahneleri olsa

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık