"Kocaman sarılmak istediğin insana,küçücük merhaba demek zorunda kalmak da en acısı." - The Originals

Arrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > Arrow > Error Loading Player : No playable sources found

yeni konu aç Error Loading Player : No playable sources found

Arkadaşlar daha önce karşılaşmadıgım bi durum 25 e yakın bölüm izledim ve şimdi açtıgımda bu hatayı veriyor. çözümünü bilen varmı

kayaaykutt un dediği gibi yaptım tam izliyorum derken aynı problemle karşılaştım gene. problemi çözün adminim mağduruz!!

Telefondan açılıyor fakat pcde açılmıyor. Başka pc de denedim açılıyor. Sorunu bulunca tekrar yazarım.

Sorun Çözümü bulundu flash player güncelleyiniz, pc yeniden başlatın tekrar girin düzendiği gözlemlendi. Benim pc de çözüldü. sizdede çözülebilir

Error loading player:
No playable sources found sürekli bu uyarı geliyor. özellikle geceleri

Bende de error veriyor.1 hafta sonra aynı bölümü açıyorum düzeltilmiş oluyor.

yeni bölüm ne zaman çıkıyor . Birde arrow tarzı böyle birinin hikayesini anlatan gerilim ve korku olmasın bildiğiniz arrıw tarzı film varmı

1 hafta önce çözeceğiz demişler ama resmen sitenin laneti oldu bu sorun saçmalık resmen

Bu sorun ne zaman düzelicek ya gerçekten site çok iyi ama sırf bu sorun yüzünden düzgünce dizi izleyemiyoruz üstelik tek bi dizi veya bölümde değil tamamında yaşanıyo malesef. Gündüz bi sıkıntı yok ama önemli olan akşam saatlerinde evde dizi izleyebilmek zaten.

Videoyu izlerken durdurup tekrar başlatınca %60 filan bu uyarı çıkıyor. F5 yapınca kaldığım yerden izleyebiliyorum. ama keşke bu da olmasa da tek seferde izlesek..

çoğukez çok donmalar yaşıyorum özellikle arrow filminde bi yardımcı olun .

Yukarı Çık