"hani bir his vardır ya böyle, nasıl söylesem mutlusun ama değilsin gibi.." -how i met your mother

Arrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > Arrow > Laurel'ın Ölümü

yeni konu aç Laurel'ın Ölümü

- Ölümü sahte olamaz mı?
MG: "Hayır. Bunu daha önce yaptık. Daha önce sahte ölüm gördük.Biz 'Daha önce gerçekleştirmediğimiz bir ölümü nasıl gerçekleştiririz.' diye düşündük. "

Laurel'ın ölümünün sahte olmadığı söylendi. Ayrıca Laurel'ın dirilme ihtimalininde olduğunu. Paralel evren, zaman yolculuğu vs sayesinde Laurel'ı tekrar görebilme ihtimalimizin de olduğu söylendi.

bi o kaldı ölüp dirilmeyen onuda diriltin amk

Öldüğünü düşünmüyorum ben.

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

ölümü sahteydi göstermediler bir plan yaptıklarını düşünüyorum

onu bunu bilmiyorum ama k.bakmayın farklı bir şey söyleyeceğim. daha son bölümü izlemeyen biri için şuan farkında olmadan spoiler açılmış bulunulmaktadır. herhangi biri sağda kalan başlığa gözü kaydığı anda spoiler yemiş olacak lütfen biraz daha duyarlı olalım.

kuyuya atsınlar ;:D

flash da black siren olarak gelecek dediler ama earth 2 dan falan olabilir him

Büyük ihtimal öldü. Çünkü sezonun başında oliver bi mezara gidiyordu hatırlarsanız o mezar büyük olasılıkla laurelin diye düşünüyorum

İlk 2 sezonda kendisinden hiç hoşlanmazdım. Ama Black Canary olduğundan beri kendisini daha çok sever oldum.
Black Canay olmak için çabalayışı...
Son sahne beni ağlatı. Bu diziye ilk başladığımda Laurel öldüğünde ağlayacaksın deseler inanmazdım ama şimdi...
Kendisini sevdirdi ve gitti...
Goodbye Laurel.

bir şeyi çok isteyince gerçekten oluyormuş bakınız laurel'ın ölümü.herkes zaten pek bi istiyordu ölmesini
yazık oliver bi türlü anlamayınca son dakikalarında söyledi artık asıl black canary olma sebebini belki sıra tekrar bana gelirde oliver yine sever umudu varmış kaldıki durup durup ağlamalarından belliydi neyse giderken boş gitmedi vicdan azabını da kaptırdı oliver a

Abi biraz saygı bu konu başlığı olur mu direk spoiler vermişsin

konuya abone kullanıcılar 17

Yukarı Çık