"geleceğim nasıl olacak bilmiyorum ama şunu biliyorum ki seninle birlikte olacak." -the o.c.

Arrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > Arrow > Laurel'ın Ölümü

yeni konu aç Laurel'ın Ölümü

- Ölümü sahte olamaz mı?
MG: "Hayır. Bunu daha önce yaptık. Daha önce sahte ölüm gördük.Biz 'Daha önce gerçekleştirmediğimiz bir ölümü nasıl gerçekleştiririz.' diye düşündük. "

Laurel'ın ölümünün sahte olmadığı söylendi. Ayrıca Laurel'ın dirilme ihtimalininde olduğunu. Paralel evren, zaman yolculuğu vs sayesinde Laurel'ı tekrar görebilme ihtimalimizin de olduğu söylendi.

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Laurel öldü bence tamamen çünkü başlarda mezarlıklı bölümde barryle ve felicity ile konusması var orda öldürcem fln dşyor bence oliver kendine hakim olmaya çalışacak ama damien onun kimliğinide öğrendiği için kozu daha fazla o yüzdden oliverün üstüne aşırı oynayacak oda sonunda dayanamayacak ve tekrar öldürmeye başlayacak gibi geliyor bana

Sahte ölüm düzenlemelerini bir mantığa oturtamıyorum açıkçası. Darkh'ı Laurel için bir tehlike olmaktan çıkartmaksa amaç belki mantıklı olabilir ama Laurel da bunu kabul eder miydi onu bilemiyorum. :/ Ama ölsün ölsün dedik bakın ne oldu şimdi. Ne kadar ölsün desek de üzüldük. :(

Bu konu başlığı ne ya sayende spoiler yedim değiştir yada sil şunu siz izlemiş olabilirsinizde izlemeyene de saygı gösterin kardeşim

Beyler öyle hemen öldü diye atlamayın genel olarak fantastik , bilim kurgu tarzı dizilerin % 70 kadarında gösterilmeyen ölümler genel olarak ya dirilmiş yada ölmemiş oluyo ama ölmüş olma ihtimalide var sonuçta gösterilmedi.

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

laurel öldü gibi geliyor sonucta oliver başlarda mezarda barry yada felicity ile konusurken öldürcem fln diyor yani intikam alıcak laurel için geri döndürebilir tabi ama ben pek sanmıyorum yani kendi düşüncem bu sonucta

laurel ı çok seviyoduk

bence sara gelicek rip le birlikte adamların zaman gemisi var :D

Bundan sonra izleyeceğin her dizide her bölümde spoiler ye inşallah. Bu nasıl başlık lan.

konuya abone kullanıcılar 17

Yukarı Çık