"dünyadaki en üzücü şeylerden biri, bir zamanlar birbirinin her şeyini bilen iki insanın birbirine yabancı davranmasıdır." -candy

Arrow tartışma forumu

yeni konu aç MEZAR

Gençler mezarın içindeki arkadaş bence felicity nin annesi herşeyine iddaya girerim rez alın derim ben.

Felicity'nin annesi olsa Mezarın başına Barry değil Quentin gelirdi bence. Ben Thea diyorum.

bence john diggle

bence mezardaki kişi ölen kişi rez alın

Bence ölen kişi barry ahkmnaugfhansjfahsf

Thea yada Laurel olması filmin kalitesi açısından çok güzel olacaktır. Bi ölmedi gitti laurel yav!

Bir başka arkadaşın yorumunda okumuştum ve en mantıklı seçenek olarak gelen şey ; Oliver'ın oğlu. O çocuğu bilen tek kişi barrydi mezarın başında da ikisinin kalmasının sebebi o olmalıdır.

@onurbenlii: Oğlu değil 10. bölümde mezar sahnesi tekrardan gösterildi. Normalde 3 seçenek var derdim ama Thea olduğunu düşünmüyorum. Çünkü Oliver'ın kardeşi ölmüş olsa Barry yanına sonradan gelmezdi. Diggle ya da Laurel gibi duruyor.

Birde şu var ki ters köşe yapma ihtimalleri her zaman vardır. Hiç tahmin edilemeyen birileride olabilir

neden mezarın Quentin e ait olduğunu düşünen kimse yok adam öldürülmek için açık hedef durumunda daiman darhk arrow ekibiyle ortak çalıştığını öğrenirse senin için tehlikeli şeklinde konuşmalar geçti önceki bölümlerde adam ana karakter değil diye mezarına kimse gelmesin mi yani alemsiniz yahu :) :)

Quentin olsa Laurel orda olurdu

Şimdi Tahminlerime Göre Felicity ve Annesi bence değil. Çünkü malum yahudi onlarda gömme yok diye biliyorum. Sonra Bence Baş Karakterlerden biri olması bence de değil çünkü arkadaşlar yazın Google'ye Arrow 4. Sezon Karakterleri diye, beyazperde diye bir site de baş roller falan yazıyor. Yanlış değilse Thea,Laurel,Felicity ve Quentin var hala orada valla bence ters köşeye yatıracaklar bizi ben garip bir düşünce yaparak Roy diyorum. Bu arada söyliyim 4.Sezon 1. Bölüm'ü izledim sadice.

konuya abone kullanıcılar 17

Yukarı Çık