"geçmemize izin ver yoksa kendimi vururum!" -doctor who

Arrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > Arrow > Oliver'in çocuğu

yeni konu aç Oliver'in çocuğu

Arkadaşlar bilmem aklınızdamı The Flash'ın 1x8 'de bizim Oli'nin bir çocuğu olduğunu öğrendik ama . Bu acaba ne zaman gün yüzüne çıkıcak çok merak edıyorum . Sizin bir fikriniz varmı ?

Oliver'ın çocuğu var . Ama aldırıldığını sanıyor annesi ona yalan söyledi kızı çağırdı para filan verdi . Ama o ortaya çıkmaz . Bunu yazarken aklıma takıldı Oli'nin annesi ne zaman Flash'ta yer aldı da bunu güvenerek söyledi ?

ne çocuğu iki diziyide izledim hatırlamadım öyle bişey?

Çocuk hangi bölümde öğreniliyor sölerseniz seinirim

Bilmiyorum 16 - 17 yaşına gelmeli bence anca ozaman bu meseleyi öne sürerler. O kadar' vakit de geçmedi :)

The Flash'ın 1x8'i bölümünü izleyin .

@herakles2 Hayır , o kız the flash'ta görüldü ve onun oğlu olduğunu belli etti ama oliye değil bize :)

Oliver ın cocugu Conner Hawke yanı 2. Green Arrow olmustur cızgı romanda

arrowda da biliyoduk zaten 2. sezonda bize gösterdiler annesi kızı susturdu olivera da aldırttım demesini sağladı

oliverın çocuğu mu vaaaaaaaaaaaaaar :O :O :O

Aslında Moira-Oliver'ın annesi- ilk sezonda bir kıza para verip buradan,Oliver'den uzaklaş falan diyordu Flash çıkmadan önce bile çocuk belliydi. Sonuçta çocuk adaya düşmeden önce olmuş ve zaten uzun bir zaman geçmiş. Oliver zaten arrow kimliğini kaybetti 4.sezona konu eklemeleri lazım sonuçta. Bence çocuk çıkacak, çıkmasa Flas'ta hiç göstermezdi. Oha lan destan yazmışım jdjsjjsdj

konuya abone kullanıcılar 16

Yukarı Çık