"en başarılı evlilikler yalanlar üzerine kuruludur." -house m.d.

Arrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > Arrow > Oliverin in Ra's al Ghul'un yerini alması

yeni konu aç Oliverin in Ra's al Ghul'un yerini alması

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Arkadaslar bildiğiniz gibi Nanda Parbat bölümünde son sahnede sasırtan bi sahne oldu .Aslında Ra's bunu Batman'a söylüyordu . Yani Dc Comisde böyle bir sey yok .

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/v/t1.0-9/11044500_453011251520353_4303649557381945492_n.jpg?oh=d3ada6fb7ec663018e0f9dcc36a9a221&oe=55773855&__gda__=1431197668_834001c5e1d26a532c55d1e1c3f401a9

Senaristlere baya sövdüm açıkcası .Ama senaryo dada sıkıntılar vardı . Böyle olması belki iyi olabilir .Neler olacak ileriki bölümlerde bakacağız .

Herkesin süper kahraman olmaya çalıştığı bir dizide Oliver'ın Batman olması koymaz bu seyirciye :)

Herkesin süper kahraman olmaya çalıştığı bir dizide Oliver'ın Batman olması koymaz bu seyirciye :)

D.

Senaristler köşeye sıkışınca saçmaladılar.Ra's'ın dizide Arrow'un düşmanı olması zaten ayrı bir saçmalık

Az önce yeni bölümü izledim. Oliver sanki daha iyi durumdaymış gibi kabul etmiyor.
@aycailgazz 15 milyon tane yorumu aynı anda göndermeyi nasıl başardın

ama ne dedi, bu adamlar sen ne istersen onu yaparlar dedi oliver a. Pek anlamam bilmiyorum dc evreninde ne olup bitiyor, batman filmlerinde falan filan, zaten herşeye bağlı kalamazlar, kendileri de birşeyler ekleyip çıkarabilir, neyse, ama bu sen ne istersen onu yaparlar, beyni sen olacaksın lafı, öldürmeyen stili ile dc de adı geçen justice league i kurabilir diye düşünüyorum.

oliverın babası gelecek daha

ras ın kızıda makamı istiyor ama

konuya abone kullanıcılar 13

Yukarı Çık