"bu da bir rüyaysa, beni uyandırmaya çalışan herkesi öldürürüm." -game of thrones

Arrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > Arrow > RAY PALMER NASIL ÖLDÜ AYDINLATIN PLEASE

yeni konu aç RAY PALMER NASIL ÖLDÜ AYDINLATIN PLEASE

Dizinin 4.sezon 2 bölümünde öldüüğünü söylediler peki nasıl öldüğünü bilen varmı varsa açıklayabilirmi

3. sezon finalinde sonlarına doğru atom kostümünü denerken şirketi patlattı

aslında ölmedi küçüldü legends of tomorrowun fagmanını izleyin anlarsınız

palmer teknolojiniz çatısıyla beraber havaya uçtu. ama gerçek şu ki ölmedi yardım bekliyor ve geri dönecek

nasıl öldüğünü söylemeniz yeterdi. spoiler niye?

ölmedi sadece o kıyafetine ekleteceyi mikro şeyisi patlayınca o şeysisiye maruz kaldı ve artık büyüyüp küçülebiliyor

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Aslında anlam veremediğim bir nokta var. Bilindiği üzere ray palmer (atom) küçüldü ve şuanda felicity' nin telefonunu hacklemeye çalışanda o. Bir şekilde geri döenecek orası kesin. Ama anlam veremediğim nokta ise; Ray şirketi havaya uçurduğunda küçüldüğünü düşünüyoruz. Ama patlama esnasında küçülme cihazı yani kostumü üzerinde değildi. Dolayısıyla atom' un küçülme ihtimali olamaz. Farzedelimki küçüldü e ozaman mantık hatası olmayacak mı? Kostüm üzerinde değilken bu adam nasıl küçüldü????

felicitynin telefonun içinde şu anda

Geri dönüceğini artık bilmeyen yok yani bunun fragmanı bile yayınlandı pek spoiler sayılmaz bu ^^

GölgePrens... kardeş atomik patlama olduğunda Ray ve kostümü(ve ya zırhı ne derseniz artık) küçülüyo yani Ray kostümü olmadığı için mikro boyutta. . şu anda patlamanın etkisiyle küçülen onca alet ve edevatla kostümüyle büyümeye çalışıyo. . aynı zamanda mikro boyuta küçülen PC ile felicity nin teli hecklemeye çalışıyo. . fark ettiyseniz sadece şirkete girdiği sırada tel ''bozuluyo''. . anlatabildiysem ne mutlu bana. . iyi seyirler Green Arrow'cular

iyide bu arkadaş ve felicity flash 1. sezon 18. bölümde sevgili olarak görüntü vermiyolarmı zamanlamada bi sıkıntı var sanırım .

konuya abone kullanıcılar 12

Yukarı Çık