"en başarılı evlilikler yalanlar üzerine kuruludur." -house m.d.

Arrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > Arrow > Sizce Damien Darhk, William'ı öldürür mü?

yeni konu aç Sizce Damien Darhk, William'ı öldürür mü?

Şahsen benim düşünceme göre, önce William'ı öldüreceğini ve ara sahnelerde geçen mezar olayınında William olduğunu düşünmüştüm. Ama son bölümde William'ın annesininde Darhk'ın elinde bulunduğunu öğrenmem ile bir çocuğu öldürmek yerine, annesini mi öldürdü? Gibi bir düşüncem oluştu. Evet görüşlerinizi bekliyorum... :)

Konu açmadan önce önceki konulara bir bak. Bilgi kirliliği yapma! İyi günler

Bilgi kirliliği kararını sen mi veriyorsun? Konuları açıp baktım zaten sadece mezar sahnesinin sonuçlarından bahsediyorlar. Fakat annesinden bahsedildiğine rastlamadım. Ayrıca herkesin istediği konuyu açma özgürlüğü var... Sanane lan buranın ağası mısın?

mezardaki william olsa o sahnede oliver ın ağlayacağını düşünürdüm, felicity ninn değil. onun elinde oliver ın kozu varken bence asla öldürmez.

Güzel bir düşünce fakat killyourfeeling sence mezarda ki kim? :)

Bence ölen kişi William değil, Felicity bu kadar üzülmezdi ki. Annesi olabilir. Annesi hem Lance'ın da yakını olduğu için Darhk onu öldürür bence. William ı koz olarak kulanabilir.

Felicity'nin annesi aksdajfkal

zelal-ozdinc bencede ihtimaller dahilinde. :D

bence william olabilir ama donna da olabilir

olfebab isterse başka insanlarda aynı başlığı 10'ar defa daha açabilir. Forumda başlık açma konusunda özgür olduğumuzu düşünüyorum. Bu seni neden ilgilendiriyor? Rahatsız oluyorsan eğer okumazsın ve olumsuz yorumunu da kendine saklarsın. Ayrıca görülüyor ki aramızda bir ergen varsa o da sensin. Çünkü yapmış olduğun saçma sapan tavırla, daha düşünceleri olgunlaşmamış biri olduğunu kanıtladın. Ergen seni... :D

Not: Yapmış olduğun yorumun mevzuyla ilgisi olmadığı halde spoiler olarak saklamanda site kullanımını tam bilmediğini gösterir. Orada ki kutucuk hizmet şartlarını kabul edip etmeme seçeneği değil. Seni ergen dostum. :)

Eleştiri özgürlüğünü bende biliyorum ancak benim başlığımda benim özgürlüğümün başladığı yerde senin özgürlüğün biter arkadaşım. Ayrıca bana ergen diyene bir bakın, bana bunları "dürzü" diyerek hakaret eden biri mi söylüyor? En azından ben cevap verirken ahlak sınırlarını aşmadan olgun bir şekilde cevap verdim. Kontrolden çıkarak ne kadar olgunlaşmamış biri olduğunu gösterdiğin için teşekkür ederim. Hadi şimdi sen yoluna... Muhatap bile alınmayacak kadar ahlaksız birisin.

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık