"birini tanıdığını sanıyorken sonra bir bakıyorsun aslında hiç tanımıyormuşsun." -dexter

Arrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > Arrow > Sizce Damien Darhk, William'ı öldürür mü?

yeni konu aç Sizce Damien Darhk, William'ı öldürür mü?

Şahsen benim düşünceme göre, önce William'ı öldüreceğini ve ara sahnelerde geçen mezar olayınında William olduğunu düşünmüştüm. Ama son bölümde William'ın annesininde Darhk'ın elinde bulunduğunu öğrenmem ile bir çocuğu öldürmek yerine, annesini mi öldürdü? Gibi bir düşüncem oluştu. Evet görüşlerinizi bekliyorum... :)

Bu arada olfebab, dişinde birşey var. ;) :)

olfebab ben Araplaşmış İstailli Yahudi olmadığım için beni tanımadan hakkımda yargı yaparcasına "Dürzü" demen gerçekten çok ilginç. Ayrıca senin bir bayan olduğunu bilmiyordum çünkü sitede ki kullanıcı adın bir bayan olduğunu anlamam için yeterli değil. Profilini de çok incelemedim çünkü inceleme gereği duymadım. Bir bayan olsan ve yaşın büyük olsa dahi neden sana saygı duymam gerektiğini anlamış değilim. Çünkü kişiye cinsiyeti yada yaşı yüzünden saygı duyulmaz, o kişiye davranışları ve tavırları için saygı duyulur. Ayrıca akıl yaşda değil başta diye atalarımızda boşuna dememiş. "Bayan olduğum ve senden büyük olduğum için bana saygı duymalısın" diyerek bu kadarda geri kafalı bir yapıya sahip olduğunu kanıtladın. Ne yani sırf yaşın büyük ve bayansın diye, bana saygısızlık yaparak hala daha yüzsüz yüzsüz başlığımda yorum yazmanı, benimde sana saygı duymam gerektiğini mi gösteriyor bu durum?

Ayrıca cahil olduğumu defalarca dile getirmişsin... Evet haklısın ben cahilim ve tek birşey biliyorsam o da hiçbirşey bilmediğimdir... Diyerek koca kainat da çok şey bilmediğimi ve mütevazi bir insan olduğumu dile getiririm. En azından senin gibi "Sen cahilsin ben ise senden daha büyük ve bayanım..." diyerek, ben senden üstünüm dercesine karşımda ki insanı küçültmekten ve kendimce kibirlenmekten iyidir...

olfebaba son olarak ise cahillik temizlenir fakat çok şey bildiğini sanıp aslında hiçbirşey bilmeyen kara cahillik... İşte o temizlenmez. Dişini de hala temizlememişsin. :)

Ayrıca buradan zor oluyor. Senin gerçek adını bilmediğim için diyorum ki sen benim gerçek adım ile Facebook'dan tartışabilirsin benimle. Kullanıcı adım aslında gerçek adım. Tartışmaya yetecek cesaretin varsa beklerim. Yani demek istiyorum ki... Bir derdin var ise bunu şahsi olarak çözelim aksi halde başlığımı gereksiz yere meşgul etmeni istemiyorum. Başlığımdan uzak dur...!

Ben senin yazdığın konuya bir bir düzgün ve ahlaklı şekilde cevap verdim. Ancak senin yazdıklarının benim yazdıklarım ile uzaktan ve yakından herhangi bir ilgisi yok. Orada kendi ağzınla "büyüklerine hele ki kadınlara azıcık saygın olsun eleştiri kaldırcak yapıya da geldin mi az da olsa oldun demektir ergen velet" ifadesi verirken neyi kast ederek saygı duymam gerektiğini çok açık bir şekilde belirttin. Ayrıca cinsel yönden şu musun? Bu musun diyerek ne kadar aşağılık bir ithamlarda bulundun. Ben Allah'a şükür heteroseksüel normal bir erkeğim.

Ayrıca söylemiş olduğun "Dürzü" ifadesi için öyle olmadığımıda çok açık belirtmeme rağmen tekrar ve tekrar bana dürzü demişsin. Ya okuma yazma bilmiyorsun ya da altta kalmamak için laf ebeliği yapıyorsun. Eğer benimle bir sorunun olsa MİT kapımda olurdu demek öyle mi? Çağırsana MİT kapımda olsun. Çok merak ediyorum acaba ne diyerek kapıma MİT yönlendireceksin? "Ben bu gencin forum başlığına ileri geri yazarak yorum attım ve o da bana cevap verdi..." diyerek mi şikayet edeceksin. Ah kıyamam... Ne olur MİT çağır bana. Elinden geleni görmek istiyorum.

"Lan" ifadesi ve "La" ifadesi biz Ankaralı vatandaşların sıklık ile kullandığı bir bağlaçtır. Kültür farkındalığı bilmediğin için bunuda hakaret olarak kayda geçmişsin. Cahil kim olduğu belli oluyor... :)

Bayan ifadesi ise bir hakaret değil aksine hanımefendi ifadesi ile eş anlamlıdır. Senin cinsellik sorunların sanırım feministlik ile ilgili ki cümlede "baymak" ifadesi geçtiği için onu algılayıp bana hakaret etti gibi algılıyorsun. :)

Seviyesiz olan sensin. Dişini de temizle... :)

Ayrıca başlık ise benim başlığım çünkü başlığı ben açtım. Site yöneticilerine sormak istersen sana aynı şeyi söyleyeceklerdir. Site onların olabilir fakat bu başlığın sahibi onlar anlamına gelmez. Başlığın sahibi benim fakat site yöneticilerindir. Bu farkı da lütfen kafana yerleştir. Site bana yorumları silmek gibi bir imkan sağlamadığı için yorumlarını silemiyorum fakat bu konuda ise site yöneticilerinden yardım alabileceğini düşünüyorum. Senide rapor edeceğim zaten.

Şahsi meseleni Facebook adresimden çözmek istersen gelmeni söyledim. Ancak ısrarla ve yüzsüzlük ile hala bu başlığı zorluyorsun. Seviyeden bahsetme bana. :)

2. sayfada yazmış olduğum gönderinin ilk bölümü var. Sürekli "Kullanım şartlarını okudum ve kabul ettim" der gibi spoiler kutucuğuna tıkladığın için, o ufak zeka ile onuda akıl edemeyeceğini düşündüğüm için. Seni uyarayım dedim.

Bu arada profiline şöyle bir göz atayım derken o da ne? Başka forum başlıklarında başka yorumlarına rastladım ve sanırım bu işi profesyonel olarak yapıyorsun. Yani profesyonel olarak işsizlik yapıyor insanların başlıklarına sinir bozucu yorumlar atıyorsun. Dikkat ettim de yorumlarında hep bir sinirlilik hali ağır basıyor. Çok sinirli ve kolay kontrolü kaybeden birisin. Bu defa sert kayaya çarptığın için zırvalamaktan öteye de gidemiyorsun. olfebab kelimesinin anlamı ise dünyaya düşen ilk sinir parçacığı olsa gerek. :D Ahahah...

Buraya tekrar uzun uzun cevap yazardım ancak gerçekten yoruldum. Tamam sen haklısın ve şu lanet dişini de temizlemedin. Çünkü her cevap verdiğimde üstü kapalı ağzına sıçtığımı belirtmeme rağmen hala dişini temizlemiyorsun.

Eminim şu anda bu kısımı okuduğunda şok olmuşsundur ki normaldir. Çünkü haddinden büyük insanlarla uğraşma seni böyle dumura uğratırlar.

Ne kadar güzel değil mi? Sen yazdığın her cevabın sonunda üstü kapalı karşıdaki kişiye laf koyuyorsun fakat onun beyni hiçbir zaman bunu algılayacak kadar zeki çalışmıyor. Ve bana zekadan bahsediyor. Ahahah... Seni velet seni. :D

DÜRZÜÜÜÜÜÜÜ...!!!!!!!! :D

Ayrıca ne ineceğin ne de çıkacağın bir seviye yok çünkü yok yani sende seviye yok. Olmayan birşey için zorlama olfebab. Ama dürzü olmadığımı söylememe rağmen bana dürzü diyordunya, olayı çözdüm sanırım kendini tanıtmaya çalışıyormuşsun... Ouuu çok özür dilerim her defasında kendini dürzü olarak tanıttığın için dürzü mü demeliydim? :D

Şu MİT olayınıda çözemedim. MİT benim bildiğim kadarıyla Milli İstihbarat Teşkilatı oluyor. Burada tanıdığın veya akraban var diye korkmam mı gerekiyor? Ne yapacaksın? Beni mi vurduracaksın? Gerçekten aşırı ergence bir hareket... Alkışlıyoruz. :D

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık