"o farkında bile değil belki, ama onunla konuşunca mutlu oluyorum." -friends

Arrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > Arrow > ŞU DİZİYİ DAREDEVİL İLE KARŞILAŞTIRMAYIN

yeni konu aç ŞU DİZİYİ DAREDEVİL İLE KARŞILAŞTIRMAYIN

Arkadaşlar bende arrowa bayılmıyorum ama düzenli izlerim fakat 4.sezon finalinden sonra herkes daredevil izleyin bu dizi değil falan demeye başlamış. E tamam daredevil daha kaliteli olabilirde biz bu diziye 5 yılımızı vermişiz yeni çıkan bi dizi için oliver queen i de yedirtmeyiz....

Ulan bu dizeye o kadar yılımıızı versek ne olacak. Dizi bok götürüyor. İzlemediysen aç Daredevil izle bi.

Kardeş 5 yılını verdiysen sen tam bir gerizekalısın demek.Biz burda Marvel cılık veya Dc lik oynamıyoruz.Kalite neredeyse biz oradayız.İlk 2 sezon Arrowdaydık.Son 2 sezon sıçtılar bıraktık.5 yıl diyorsun.Daredevil 2 sezon çekildi.Git izle bakayım dizi nasıl olurmuş.İşin kötü yanı şu bu Arrow dizisini bozan orospu çocukları yavaş yavaş Flash'a da el atmaya başladı.Umarım onuda bok etmezler Arrow gibi.

Evet DareDevil mükemmel bi dizi ama Arrow'a da sonuçta adamlar emek veriyor aq nası uğraşıyolar dizinin bi bölümünü yapmak için biliyo musunuz siz?

ne kadar uğraşıyorlar emin değilim ama bütçeyi 5 dolara falan çekmişler herhalde gittikçe düşüyor kalite.

arrow'un 1-2. sezonu harikaydı sonra çok saçmaladılar yakında dizi disney channel da falan yayınlanmaya başlar. DareDevil mükkemel tam olması gereken kıvamda

Dizileri karşılaştırmayın, kimse izle diye zorlamıyor. Hem ikisi apayrı diziler. Konuları ve içerikleri de farklı. İsteyen istediğini izlesin. Her dizini iyi ve kötü yanı mutlaka vardır.

Mesela ben Arrow'a muhteşem demiyorum ama Daredevil ve Batman gibi karanlık tarzı dizileri ve filmlerde sıkılıyorum. Kişiden kişiye değişecek

Arrow eskiden harikaydı eyvallah ama şimdi ise her bölüm aynı şeyler.Her bölümde farklı karakterlerde bir kötü kahraman var ve onu durdurmaya çalışıyor ve dizi sonlarına doğru ise bu karakterlerden bir tanesini seçip sezon finaline kadar oynuyor.Sezon finalinde durduruluyor.Eskiden flashbacklerde güzeldi ama şimdiki flashbacklerde olmuyor.Ulan reiter elini kaldırıyon havada uçak düşüyor ama fıssın.Demek istediğim eskiden daha akıcı ve sürükleyiciydi.Değişik konulara değiniliyordu şimdi sıradan şeyler.Daredevil'i ise 2-3 bölüm izledim sarmadı kapattım daha izlermiyim allah bilir

beyler herşey bi yana koyalım kimse bir OLIVER QEEN olamaz. Dare devil izlıyorum evet güzel dizi ama arrow un ilk sezonlarinada değismem OLIVER QEEN deki cool luk ve dövüs yeteneyi ayrıdır bence bu sezon kotuydu sadece sonucta 3. sezonra ras al ghul vardı. bence dc gelecek sezon yeni bir arrow la gelecek
Bizim bu sezonu sevmememizin nedeni OLIVE QEEN in umudu ve eski karanlıgı içinde yoktu biz arrow un soğukkanlı halını seviyorduk umalım yeni sezon güzel olur
he bu arada klasık bisey var BEGENMEYEN İZLEMESİN YARRAĞIM ZORLAMI

Arkadaşlar şurada 10kişi toplanıp kafa kafaya versek biz daha iyi arrow dizisi yaparız kanaatindeyim :)

konuya abone kullanıcılar 10

Yukarı Çık