"gerçeklik, sırf sen ona inanmayı bıraktığın için ortadan kalkmaz." -hannibal

Arrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > Arrow > Ufak spoiler vereceğim tahminim var..

yeni konu aç Ufak spoiler vereceğim tahminim var..

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Daha önceki bölümlerde oliver bir kızla birlikte olmuştu ve kız hamileydi. Hatırladınız mı? Annesi de bir miktar parayla işi halletmişti. Aslında hallettiğini sanmış çünkü The Flash 1x8 de o kız var ve Oliver'le karşılaşıyorlar daha sonra telefondan birini arayıp 'Annen sana sıcak çikolata alıp gelecek' diyor. Bu kesinlikle o çocuğun doğdunun habercisi. Bence bunu bizim dizide göstermemelerinin sebebi diğer sezonlara saklamaları.Kim bilir belkide 9. sezon olursa - ki bence olur- Oliver Malcolm Merlyn gibi çocuğunu eğitmeye çalışır :D Felicty de bunu öğrenince yine birlikte olamazlar falan filan? :D Eğer sizlerinde tahminleri varsa benimle paylaşırlarsa çok sevinirim :D

bence de çok mantıklı. o kız oliver'ı çok seviyorum diyordu. Bi de yeni bölümde şu mirakuru alan adamın neydi o oliverla tekrar karşılaşacak gibime gteliyor.

Oliver'ın annesi Moira en başta aldırması için para teklif etmişti ama sonra kız kabul etmemişti o da o zaman başka bir yere geç, Oliver'a çocuğu aldırdım de demişti, torunuma ben bakarım demişti. Şimdi çocuğu 10 yaşında felan oluyor çünkü o bölümde (2x20) 2004 yılında oluyodu bunlar. Bir de çizgi romanda Green Arrow'un çocuğu var ama Black Canary yani Laurel'dan. Zaten Laurel ile evlenecekler. O çocuğu Oliver eğitiyodu adı da Connor'du yanlış hatırlamıyorsam. Dizide ileriki sezonlarda çıkabilir, yaşı sorun olmaz mesela Barry'nin yardımcısı Wally 10 yaşında Flash olmuştu. Ayrıca bir de Oliver'ın yeğeni ver Artemis diye Oliver onu da eğitiyor. Ve Roy Oliver'dan ayrılıp Arsenal adında kahraman oluyor hatta kolu kesiliyor ama o kahramanlıktan vazgeçmeyip takma kol takıyor. Ve dizinin en fazla 7 sezon süreceğini düşünüyorum.

Yani çizgi romanla hep aynı gitmiyorlar bence eğer dönüp Laurel ile evlenirse şok olurum herhalde. Yeni bölümde Slade Wilson var zaten The CW yeni bölüm fragmanlarını yayınlıyor Facebook sayfasında takip edebilirsiniz :)

Ne yapıp edip Laurel'la yeniden yakınlaşır. Oliver'a Felicity'den hayır gelmez. Yazarlarda bunun farkındaki sadece fangirl'ler tatmin olsun diye yakınlaştırdı ve sonrada ayırdılar.

Ne yapıp edip Laurel'la yeniden yakınlaşır. Oliver'a Felicity'den hayır gelmez. Yazarlarda bunun farkındaki sadece fangirl'ler tatmin olsun diye yakınlaştırdı ve sonrada ayırdılar.

Oliverın kolu kopunca yeni green arrow o olacak adı Connor Hawk

Kolu mu kopacak :O

Kendi kendimi ağır spoilerladım eğer sizde isterseniz linke tıklayın ilk cümleyi okuyun yeter :D http://en.wikipedia.org/wiki/Green_Arrow_(Connor_Hawke)

oliverın çocuğu var ztn kız aldırmadı önceki bölümleri iyi izleyenler farkındadır flaşla birlikte 2,3 bölüm vardı o bölümlerden birinde gösteriyo çocuğu büyümüş biraz o sahneleri izlerken öylebirşey olamaz diye düşündüm ama neden olamsın sonradan eğite bilir belki oliver o çocuğu ben ras al gul un o çocuğu bulup oliver ı tehdit edeceğini düşşünüyorum ama pek ihtimali yok çizgi romanla aynı gitmediği için çizgi roman dan özenti yapıp kalite düşürmezler paralel gitmesi normal ama aynı olamaz bu yüzden siyah kanarymıdır nedir Laurel işte ondan çocuğu var ama dizide farklı bir tip oyuncusundan bir carakter oyuncusu bile deil kadın bu yüzden senaryoda tekrar karşılaştıklarında karakter oyuncusu olacığına dair ipucu verdiler
tip oyuncusu(her film yada dizide aynı şeyleri yapar örn:bakkal,hemşire,doctor fln gibi)karakter oyuncusu ise(oliver ,Laurel,tomy fln senaryo onların etrafında şekilenir tomy ölünce oyun dışı kalıyo gerci ama ölmeden önce senaryo onun etrafın da şekileniyodu) yani bir tip oyuncusunu ikinci defa görüseniz o karakter oyuncusu olacağından ölene kadar hatağa öldükten sonra (örn :tomy) tekrar tekrar görüsünüz o kız sıradan bir faişeydi bana göre, ama sonra tekrar gösterdiklerin de oliverın oğlunun babası oldu. gelecek bölümlerde çocuk yada kadının yakalanıp oliver tehdit edile bilir. ztn karşında polat alemdar gibi ölümsüz bir oliver var adamı öldürmek yerine yakının dakilere zarar vermek oldukça mantıklıdır bi insan delirince ölse daha iyiydi kurtulurdu gibi tabir ler vardı biraz bozuk tabir ler gerçi olivera manevi yönde zarar vermeye çılışacaklar bu bayağı belli oluyor bence

İzleyin ve görün arkadaşlar :)

konuya abone kullanıcılar 10

Yukarı Çık