"zaten gerçek olamayacak kadar güzeldi." -supernatural

Arrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > Arrow > Ufak spoiler vereceğim tahminim var..

yeni konu aç Ufak spoiler vereceğim tahminim var..

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Daha önceki bölümlerde oliver bir kızla birlikte olmuştu ve kız hamileydi. Hatırladınız mı? Annesi de bir miktar parayla işi halletmişti. Aslında hallettiğini sanmış çünkü The Flash 1x8 de o kız var ve Oliver'le karşılaşıyorlar daha sonra telefondan birini arayıp 'Annen sana sıcak çikolata alıp gelecek' diyor. Bu kesinlikle o çocuğun doğdunun habercisi. Bence bunu bizim dizide göstermemelerinin sebebi diğer sezonlara saklamaları.Kim bilir belkide 9. sezon olursa - ki bence olur- Oliver Malcolm Merlyn gibi çocuğunu eğitmeye çalışır :D Felicty de bunu öğrenince yine birlikte olamazlar falan filan? :D Eğer sizlerinde tahminleri varsa benimle paylaşırlarsa çok sevinirim :D

Green Arrow, kendini suçla savaşmaya adayan ve bunu oklarla yapan bir DC Comics kahramanıdır. Morton Weisinger tarafından yaratılmış hayali karakter, George Papp tarafından çizilmiş ve ilk olarak 1941 yılı Kasım ayında More Fun Comics adlı çizgi roman dergisinin 73. sayısında yer almıştır. Gerçek adı Oliver Queen olan Green Arrow, hayali Star City şehrinin eski belediye başkanı ve bir milyonerdir.[1] Giyim tarzı Robin Hood'a benzetilen karakter, çeşitli özellikleri olan oklar keşfeden bir okçudur.

Green Arrow aynı zamanda Justice League ve Young Justice çizgi dizilerinde ve Smallville adlı dizide de bulunmuştur. Speedy adında sidekick'i vardır.

İlerleyen yıllarda Star City'nin belediye başkanı olur, gündüzleri diplomasi yoluyla, geceleri süper kahraman olarak suçla savaşır. Gönüllü kahramanlık yapar. O kadar para ile iyilik yapmayı seçmesiyle Batman'a benzetilir.

Günümüzde CW kanalında Arrow isminde dizisi vardır.

Ras'ın onları bulup tehdit edeceğini sanmıyorum diziyi bir türlü aklımda toparlayamaz oldum. Birden konu onun ailevi konuları oluyor birden kötü adamlara çeviriyoruz gözümüzü bir yandan flasback yapıyoruz bir de üstüne çocuğu olduğunu gördüm. Tüm bunlarla aklımı karıştırmam yetmiyormuş gibi birde başımıza THE ATOM geldi. Tamam sonuçta Dc evreni ve The CW kanalında yayınlanan bir bilim kurgu tadında çizgi romandan uyarlama bir dizi ama artık iş bayağı üst kademeye çıktı Ray'ın kostümüyle yapacaklarının yanında bizim Oli'nin okları kürdan gibi kalır. Aklıma Diggle ve diğer bazı kişilerede özel güç verilerek daha da bilim kurgu oranın arttırılacağını düşünüyorum. Ne diyeyim sonumuz hayırlı olsun ben bu dizide en çok Slade Wilson'un olduğu bölümleri beğendim tam diziden soğumaya başlamıştım kii tam geçen bölümde 'WELCOME TO HOME KİD' sesini duyana kadar <3 Bence Slade'nin olduğu bölümler diziye hem heyecan katıyor hemde rutinleşmeden kurtarıyor :)

bence o kızdan bir şey çıkmaz çocuktan da easter egg olarak vermişlerdir dizi farklı ilerliyor çizgi roman başka öyle olsaydı oliver batman olması gerekirdi çizgi romanların materyallerini kullanarak senaryo yazıyorlar arrow the cwde yayınlanıyor the vampire diariesi ucundan izlediyseniz bilirsiniz karakter 50 tane kadınla birlikte olur ama kalbi birine aittir insanlar felicityi seviyorlar ve senaristlerde bunun farkındalar yoksa kız bi bölümlüğüne gelmişti başlarda oliverla felicitynin arasında bişi olabileceği aklımın ucundan geçmedi hem de hiç yani ben laurela birlikte olurlar sanıyordum ayrıca laurel black canary olmakla meşgul biz laurela gülüyoruz dayak yiyince falan ama feci bişi olcak o aşkla meşkle uğraşabilceğini sanmıyorum şu an o başka bir şeylere aç oliver laureli severken bile tommyden kıskanmadı laureldan da olivera en ufak bi hareketi yok her şeyi bırakın sara kabullenmişti felicityi hatırlarsanız oliverdan o ayrıldı diggle reis noktayı koymuştu zaten diğer kızlarda diziye renk katmak içindi sonuç olarak oliver felicitye kaldı yani bütün adayları çürüttüm burda laureli sevmediğimi düşünmeyin en çok ona saygı duyuyorum şu dizide bide diggle reise ama korkmuyor da değilim oliver ilişkilerini pek yürütebilmiş biri değil felicityle tam kavuştuklarında enteresan şeyler yapalım diyip onları ayırıp üstüne felicitynin başına bişi gelirse yakarım o seti YAKARIM

Bence o sahnenin bir anlamı vardır durduk yere niye eski sevgiliden doğan çocuktan bahsetsinler ki?

konuya abone kullanıcılar 10

Yukarı Çık