"şiddet kendi iyiliği için hiç bir sonuca varamaz." -oz

Arrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > Arrow > yeni sezon spoilerleri paylaşalım...

yeni konu aç yeni sezon spoilerleri paylaşalım...

beyler 4.sezonla ilgili bildiğiniz veya duyduğunuz birşeyler varsa paylarşırmısınız gelen giden birileri varmı ?

Cidden bende merak ediyorum söylenti dışında gerçekçi birşey bulamadım

aynen kardeşim tek öğrendiğim diggleın yeni sezonda maske giyeceği

Sara canlanacak. White Canary olucak. Legends of tomorrow fragmanında canlandığı gözüküyordu. Ama 4.sezonda mı legends of tomorrow'da mı gösterirler bilmiyorum.

Sta

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

hepinizin annesi ölsün ölmeyenlerinkide felç olsun

İlk olarak @Gökberk1 Sara'nin canlanmasının Arrow'un yeni sezonuyla bi alakası yok.
2. olarak 4. sezonumuzun kötüsü Damien Darhk olucak.

Zatwn Legend of Tomorrow arrow ile flash sezon arasındayken başlayacak bence Sara nın canlannması Arrow dada görülür (duyulur) bir karakteri bir dizide canlı diğerinde ölü göstercek kadar amatör yapımcı değil bu adamlar ve de bu diziler birbiri ile bağlı iken ... ama tabi Sara bundan sonra Arrow la ilişkisini bi şekilde keserler

http://www.theflashfantr.com/arrow-4-sezon-yeni-haberler-1/ sitede biraz gezmenizi öneririm

Hatta Merlyn, Damien Darhk tehdidine karşı Oliver’la işbirliği yapmayı da planlıyor.

Dördüncü Sezon Kötüsü – Damien Darhk

Arrow arttik green arrow olucak

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

saçmalamayın sara'nın dönüşü tabii ki arrow da olacak öyle olmak zorunda çünkü ra's ın Lazarus Pit havuzu sayesinde geri dönecek ve buda arrowda gerçekleşmeden direk lagends of tomorrow'da başlatmazlar bence sara'yı.een azından sezon finaline doğru geri döner diye düşünüyorum

konuya abone kullanıcılar 10

Yukarı Çık