"evrenin en dandik kuralı; bir şeye muhtaçsan, asla senin olmaz..." -the simpsons

Breaking Bad tartışma forumu

Tüm Forumlar > Breaking Bad > Diziyi bitirdikten sonra

yeni konu aç Diziyi bitirdikten sonra

Boşluğa düşüyorsun hiç bir diziyi izleyesin gelmiyor. dizi tavsiyesi verirseniz izlemek isterim ama kimse Walter White'nin yerini tutamaz :)

Better Call Saul en azından özlemimizi biraz dindirdi :D

Başlanacaklar;
Da Vinci Demon's *
Grey's Anatomy
Homeland*
Person Of İnterest
2 Broke Girls
Fringe
Dexter
Doctor Who*
The Walking Dead *
The Last Man on Earth
Sherlock
Prison Break *
True Detective *

Bende böyle bi liste var * koyduklarıma başlayabilirsin istersen

sons of anarchy doctor who better call saul önerimdir :)

beyin travması talep ediyoesanız Fringe izleyin. Ben 3 yıl önce izlemeyi bitirdim ama hala profil resmini taşıyorum, etkisini varın siz düşünün.

Fringe,True Detective ve Sherlock Breaking Bad kalitesindedir.Tavsiye ederim.

10 15 tane dizi önermişsiniz ama biriniz bi LOST dememişsiniz yazıklar ossun size nasıl unutursunuz efsaneyi

hayvan gibi şiy yapiyonuz yav :D

Floresan arkadaşım,Lost,Fringe,24 harika dizilerdi ama epey geride kaldı,ha birde Nikita var.

Fringe her zaman benim için 1 numaradır,şimdilerde ona yaklaşan bir tek Game of Thrones var.

House u bitirdikten sonra düştüğüm boşluktan breking bad kurtarmıştı beni. 4. sezon finalinde artık daha ne kadar iyi olabilirler diyordum ki az önce 5x5 tren soygununu ares vaziyette izledim. adamlar fox tvnin senaryosuz 10 yıl devam eden dizileri gibi dizi çekmiyor izlerken resmen hayal gücünüzün sınırlarının genişlediğini fark edebiliyorsunuz. elbette breaking bad i bitirince önümüzde bizi bekleyen daha iyi diziler olacaktır. tatminsizlik de olacaktır bazı dizilere karşı ama bu dizinin insana bir şeyler kattığını göstermiyor mu?

konuya abone kullanıcılar 10

Yukarı Çık